Skocz do zawartości

jeszcze raz o akwarium naturalnym w kuli


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale zostałem źle zrozumiany. Pisząc o akwarium naturalnym miałem na myśli akwarium bez rybek tylko z samymi roślinkami i dekoracją z kamieni. Chodziło mi o sposób utrzymania czystości i niedopuszczenia do rozwoju glonów innymi sposobami niż filtrowanie wody, na przykład stosując jakieś środki chemiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem w pierwotnym temacie widziałem fragment zdjęcia z kulą, w której była zrobiona skalna wysepka, a na jej szczycie rosła mała roślinka. Całość wyglądała dość ładnie. Z tekstu wynikało, że jest to jakiś nowy trend czy też sposób aranżacji robiony przez Japończyka, który jest guru wśród akwarystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem w pierwotnym temacie widziałem fragment zdjęcia z kulą, w której była zrobiona skalna wysepka, a na jej szczycie rosła mała roślinka. Całość wyglądała dość ładnie. Z tekstu wynikało, że jest to jakiś nowy trend czy też sposób aranżacji robiony przez Japończyka, który jest guru wśród akwarystów.

http://sklep.roslinyakwariowe.pl/-wabik ... -6003.html

Wabi-kusa.

 

Ani to nowy trend, ani moda, ale jak chcesz sobie zrobić małego holendra w kuli to nie widzę przeszkód. Bylebyś tam ryb nie wpuszczał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...