Jump to content

jeszcze raz o akwarium naturalnym w kuli

Recommended Posts

Przepraszam, ale zostałem źle zrozumiany. Pisząc o akwarium naturalnym miałem na myśli akwarium bez rybek tylko z samymi roślinkami i dekoracją z kamieni. Chodziło mi o sposób utrzymania czystości i niedopuszczenia do rozwoju glonów innymi sposobami niż filtrowanie wody, na przykład stosując jakieś środki chemiczne.

Chodziło mi o sposób utrzymania czystości i niedopuszczenia do rozwoju glonów innymi sposobami niż filtrowanie wody, na przykład stosując jakieś środki chemiczne.

środki chemiczne ci nie pomogą. Nawet w pustym akwarium ( oczywiście z wodą :twisted: ) musi być filtr.

Jak napisałem w pierwotnym temacie widziałem fragment zdjęcia z kulą, w której była zrobiona skalna wysepka, a na jej szczycie rosła mała roślinka. Całość wyglądała dość ładnie. Z tekstu wynikało, że jest to jakiś nowy trend czy też sposób aranżacji robiony przez Japończyka, który jest guru wśród akwarystów.

Jak napisałem w pierwotnym temacie widziałem fragment zdjęcia z kulą, w której była zrobiona skalna wysepka, a na jej szczycie rosła mała roślinka. Całość wyglądała dość ładnie. Z tekstu wynikało, że jest to jakiś nowy trend czy też sposób aranżacji robiony przez Japończyka, który jest guru wśród akwarystów.

http://sklep.roslinyakwariowe.pl/-wabik ... -6003.html

Wabi-kusa.

Ani to nowy trend, ani moda, ale jak chcesz sobie zrobić małego holendra w kuli to nie widzę przeszkód. Bylebyś tam ryb nie wpuszczał. ;)

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...