Skocz do zawartości

Ortografia.


Pappa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

próbowalem odpisac na pw ale mam z tym mały problem. Więc tak- to forum przegladam na komputerze gdzie mam angielskiego xp, polskiego ubuntu 10.04 oraz często korzystam z telefonu - opera mini. Wiec raz mam polskie znaki a raz nie mam. Dlatego mam napisany ten idiotyczny opis. Dodam że od miesiąca mam problem z ostrzeżeniami w zwiąsku z pisownia. Jeżeli dalej bedę mial nieprzyjemności z tego powodu sprawą zainteresuje administratora forum. Jeżeli admin powie że nie mam racji usune się dobrowolnie z forum żeby nikomu nie psuć nerwow. Przepraszam za to że tu to piszę ale mam problemy z wysyłaniem pw- laduje mi do elementy do wysłania i nie wysyla.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mam angielskiego xp,

I co z tego? ;)

Nie chce skłamać, ale każdy WinXP [w tym Twój] ma wgrane 216 języków. Masz polskie znaki, dodanie ich to 4 kliknięcia, a późniejsze przełączanie się między nimi sprowadza się do kombinacji Shift+Ctrl.

30 sekund roboty, nie licząc późniejszego płynnego przełączania pomiędzy językami. Chcesz być fair i pisać poprawnie? Spoko, wytłumaczę co i jak zrobić, mimo że nie potrzeba do tego papierów informatyka. ;)

polskiego ubuntu 10.04

Gdzie masz polskie znaki.

często korzystam z telefonu - opera mini.

Zablokowana możliwość pisania polskich znaków? Czy trzeba poświęć trochę więcej czasu na wpisywanie ich ręcznie?

 

Nie wiem z czego pisałeś teraz i co to za system że raz na początku zdania dajesz duże litery, a raz nie.

 

PS: Jako że napisałeś tego posta w swoim temacie dziale "Giełda", choć mogłeś to zrobić w odpowiedniejszym miejscu, wydzieliłem go i przeniosłem tutaj. Tym razem jeszcze nie będzie upomnienia o OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Setki razy było poruszane o pisowni.

 

Tłumaczenia są trochę śmieszne.

 

Nie masz znaków pl? To oki.

Nagle w jednym poście raz je masz, a raz nie?

To nie wina kompa, fona czy systemu. To wina lenistwa.

 

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...