Skocz do zawartości

Ciekawa rybka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ją raz w sklepie po 20zl za szt. potem już nigdy jej tam nie widziałem miała długość max 1,5cm i oczarowała mnie swoją urodą nie wicie gdzie lub u kogo mógłbym takie rybki w cywilizowanej cenie :> ? ktoś to w polsce hoduje ? na stronie z fotką pisze że to Celestial Danio:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa piekne rybki sama ma takie 3 w 2 akwa u mnie w Gdansku w 2 sklepach sa te rybki i po 9zl a nie 20 czasami szaleja w tych sklepach z cenami :) jezeli zalezy ci na tych rybkach to nie masz moliwosci zamowienia? zazwyczaj ida na reke i zamawiaja dla klientow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm jak chciałem żeby mi facet ściągną 10 krewetek Red Cherry to się uśmiechną i powiedział że minimalna ilość to 100szt.

Mi sprzedawca ściągną 4 barwieńce czarne :D

A ta rybka na obrazku to razbora galaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaz to wielki sklep zarowno jak i z rybami i z krzewami i wszytkim do ogrodu wpisz w wyszukiwarke to dokladnie zobaczysz adres i lokaliacje a w realu to na przymorzu---a teraz nowy sklep jest kolo auchana jest wiele rybek ale jakos mi nie przypadli do gostu z niektorymi cenami przesadzaja np.kiryski panda 14zl szok :o ale za to duzo rybek maja i w miare czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz nowy sklep jest kolo auchana

No Zoo Landia się nazywa. Bardzo mi się podoba. Jeden z większych zoologicznych. A co mnie zaszokowało ? , ze są wszystkie akcesoria do koni. A co do ryb to ładnie maja to zagospodarowane i dużo tych ryb. Nie patrzałam dokładnie na cenę. Ale nie zaciekawiła mnie jak na razie żadna rybka tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę by bojowniki obgryzały płetwy. A myślałam , że to brzanki robią. Ile razy miałam bojownika i to z moją obsadą co w opisie i nikomu krzywdy nie robił. Tylko jak przyszły brzanki to musiałam go wyjąc bo brzanki mu właśnie płetwy obgryzały. A obgryzały tak doszczętnie , że chciały go zabić. Zaczęły już nawet wgryza się mu w grzbiet i grzbiet był już biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...