Jump to content

Duch - problem z płetwami.

Bob_pl
 Share

Recommended Posts

Witam mam takie małe pytanko... A mianowicie czy Duch amazoński posiada dwie jednakowe płetwy boczne (rączki). Szukam po różnych zdjęciach ale nie mogę się dopatrzeć czy ma jednakie ponieważ zakupiłem owego Ducha, który ma jedną płetwę jakby odgryzioną ...?

• 2 weeks later...

mam takie małe pytanko bo wróciłem dziś rano po 24 godz.i ..... szok duch stał się naprawde duchem przejrzałem wszystkie kryjówki i nigdzie go nie ma miałem go 3 tygodnie i śmigał nawet w ciągu dnia a dziś amba, ale póki co cieszę sie jeszcze bo mam mruczka

Nie miało to brzmieć , że odmiana ducha. To była tylko przenośnia.

Michał , a może on się po prostu ta dobrze skrył ? Ja ma 2 duchy i tak potrafią się skryć , że przez 2 godziny nie mogę znaleźć. Spróbuj wrzucić cos do jedzenia. Najlepiej mięso to jak nie wypłynie to znaczy , że go nie ma.

Wilczyca niestety go nie ma przetrząsnołem wszystkie kryjówki i nie ma go nigdzie szukam teraz sprawcy tego mordu wśród mieszkańców ale brakuje mi rentgena w oczach. Podejrzewam sumy rekinie strasznie się spasły od wczoraj

Na pewno nie żadne z gurami.

Skalary ? Możliwe.

Tęczanki nie.

Sumy nie.

Kirysy nie.

Mruk ? Chyba nie.

Glonojady nie.

Płaskoboki ? Nie znam , ale to co czytałam to należą do kąsaczowatych jak piranie. Ale bardziej są roślinożercami.

właśnie ja bardziej obstawałem za rekinami ponieważ bardziej sie aktywowały wieczorem jak i duszek częściej wychodził a z mrukiem to się chowały razem w kokosie ,mam też dwie bocje wspaniałe o których zapomniałem ale je wykluczyem bo też się chowały z duszkiem .to się najprawdopodobniej zdarzyło w nocy bo z rana jedn sum albinos się pokładał na dnie z przeżarcia . jutro jade zakupić monitoring nocny i które buszują w nocy najbardziej

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...