Skocz do zawartości

[200l] SA


igor1996sa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Doszły mieczyki 1+4. Nadal nie mogę znaleźć odpowiedniej samicy Sajica. Pierwsza zdechła a drugą niestety samiec zabił.

Za tydzień robie restart baniaka - 95% roślin wywale, dojdą korzenie i kamienie, i zamiast tego żwirku będzie piach

A tu ostatnie dwie ikry skalarów.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Restart zrobiony. Większość roślin wyjętych, nowe korzenie i kamienie. Zmienione podłoże - wydaję mi się że z piaskiem wygląda lepiej. Chce jeszcze dodać kilka gałęzi ale to za kilka dni.

Do akwarium zawitali nowi mieszkańcy - P.Meeka - 4 sztuki, na razie małe ok. 5cm.

W skrócie - szału nie ma :D.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Możecie Krytykować :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniaczek całkiem całkiem , choć ja bym trochę pozmieniał , nie pasują mi te kamienie tutaj ( podejrzewam że są specjalnie dla Mekk ) .

Wywal tego kebaba z prawej strony i posadź jakąś roślinę , obsadź też patyki mchem ładniej będzie wyglądało .

Pytanie : czy nie masz problemów z mekkami ? nie gonią ci skalarów i neonków , wiadomo że podczas tarła ich agresywność wzrasta .

Pytam bo też myślałem o mekkach , mam Maroni są łagodne jak baranki ale jak mają tarło to pokazują rogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniaczek całkiem całkiem , choć ja bym trochę pozmieniał , nie pasują mi te kamienie tutaj ( podejrzewam że są specjalnie dla Mekk ) .

Wywal tego kebaba z prawej strony i posadź jakąś roślinę , obsadź też patyki mchem ładniej będzie wyglądało .

Pytanie : czy nie masz problemów z mekkami ? nie gonią ci skalarów i neonków , wiadomo że podczas tarła ich agresywność wzrasta .

Pytam bo też myślałem o mekkach , mam Maroni są łagodne jak baranki ale jak mają tarło to pokazują rogi .

Kamienie są dlatego bo korzenie nie chcą zatonąć :D. Co do meek, na razie jest spokój. Meeki są zbyt małe żeby sobie poradzić ze skalarami ale pewnie jak podrosną to pokażą swoje rogi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium jest fajne, przyjemne dla oka ale wywal te brzydkie Kamole, nie pasują tutaj, już jak nie chcą korzenie rosnąć to spróbuj je przywiązać do tych Kamoli ale kładąc je pod korzeń i przysyp podłożem. Kamieni nie będzie widać. :zamieszany:

Gdy by nie te kamienie było by o punkcik więcej, daję 5/6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium jest fajne, przyjemne dla oka ale wywal te brzydkie Kamole, nie pasują tutaj, już jak nie chcą korzenie rosnąć to spróbuj je przywiązać do tych Kamoli ale kładąc je pod korzeń i przysyp podłożem. Kamieni nie będzie widać. :zamieszany:

Gdy by nie te kamienie było by o punkcik więcej, daję 5/6 :)

Kamole są tylko chwilowo i niedługo je wyciągne z akwarium a w ich miejsce dam gałęzie

 

Nielicząc tej przyciętej rośliny wszystko gut ;D

Roślina rzeczywiście nie wygląda ładnie ale niedługo powinna urosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświżam temat.

Do akwarium doszło 20x Hyphessobrycon bentosi a także przeniosłem młode sajici do dużego akwarium(za tydzień już ich powinno nie być). Meeki złożyły ikrę i jakiś tydzień temu młode się wykluły niestety potem zostały zjedzone. Co gorsza niedawno padła samiczka - niedługo dokupie nową. Skalary nie chciały zostawać w tyle i też złożyły ikre. Niestety nic nie pozostało.

 

A teraz fotki:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zmiany, Zmiany, Zmiany...

W akwarium są nowe korzenie, które lepiej się prezentują niż ten poprzedni. Są także nowi mieszkańce a mianowicie parka Akary Błękitnej która nawet niedawno złożyły ikrę, wykluły się małe, ale...

U skalarow po staremu z jednym małym szczegółem - pojawił się nowy samiec do starej samicy. Mam zamiar zachować parką skalarów i Akar + drobnica no chyba że znowu coś wypatrze.

Z akwarium niedługo parka Meeki robi wylot bo robi się małe przerybienie ;)

 

A teraz foty. Nie komentujcie roślin - wczoraj robiłem przycinke.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

P.S - Sorry za jakość - zdjęcia robione telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...