Skocz do zawartości

[200l] SA


igor1996sa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skalarki super , szaleją tak jak moje ;)

baniak ogólnie też nie jest aż taki zły , zmień tło i dodaj jakieś rośliny z dużymi liśćmi , może Skalary zaczną na nich składać ikrę ,wpakuj jakąś żabienice lub Kryptokoryne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Piekny samiec Sajica :(

 

Może może załatwie, ale zapewne nie znajde takich okazów jak masz Ty, czy Jano. Musze być silny, poluje tez na Honduran Red Point, wiec wiec....

 

Kurde, mieszacie mi w głowie :mrgreen: Chyba bany pójdą :D Najlepiej stałe, żebym z zazdrości nie zrobił się fioletowy, lub czerwony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze być silny, poluje tez na Honduran Red Point, wiec wiec....

Niedawno u nas były F1 do kupienia 12szt z popularnego serwisu aukcyjnego- widziałem osobiście-piękne okazy:) są teraz u "kolegi" z innego forum.Ale pozostały "na naszych ziemiach"(w wodach) Rybnickich.

Sorki za taki OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:) Jeśli można spytać jak Twoje skalary zachowują się względem ikry po zmroku?

I czy na tym liściu jest tarło z "jednego" razu? Jest go tysiąc razy więcej niż u mnie :D

 

Ikra jest z jednego razu, a poza tym moje skalarki zazwyczaj tyle tego składają, czasami mniej/więcej. Po zmroku zazwyczaj zostawiają tą ikrę i Zbrojniki mają jedzonko. Jednak ostatnio zacząłem tą ikre przenosić do kotnika dla bezpieczeństwa, i dlatego mam młode skalarki.

 

Myślę nad zmianą podłoża

jak dla mnie zbyt ostre podłoże dla zbrojników i kirysów i nie wiem czy z powodu "juwelowskiej" ramki czy tak jest w rzeczywistości ale wydaje się być mała warstwa podłoża (może takie odnoszę wrażenie bo u mnie jest "kopiec")

U mnie jest około 5-6cm podłoża. Może tego nie widać z powodu tej "ramy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trzeba będzie poczekać na rozrost roślin, ale widzę, że pięknie wybarwione, zieleń aż bije po oczach. Nie wiem, może to przez ustawienia kolorów jakie mam na monitorze :) Mniejsza o kolory. Jedyne co mi się nie podoba, to centralne umiejscowienie korzenia. Nigdy nie byłem zwolennikiem centralnych układów. Oczywiście to tylko moje zdanie, każdy może myśleć i mówić inaczej. Ogólnie - podoba mi się, poczekamy dwa miesiące aż roślinki się ,, rozpanoszą,, i będzie jeszcze lepiej. Widzę, że jedną roślinę podzieliłeś i rozmieściłeś w różnych miejscach. Ja pewnie posadziłbym je w grupie. Ale to takie moje widzimisię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajnie wygląda :)

Korzeń przesunąłbym bardziej na środek chodź nie wiem czy dasz radę, bo masz tam sporo roślin. Na korzenie może jakiś mech?

I te same rośliny dałbym koło siebie.

Może dam jakiś meszek na te moje korzenie. A jaki byś polecał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...