Skocz do zawartości

[200l] SA


igor1996sa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym zaprezentować moje akwarium.

 

Litraż:

200l (100x40x50)

Oświetlenie:

Standardowe świetlówki 2x45w

Filtr i napowietrzenie:

Filtr wew.Juwel Bioflow 8.0

kostka napowietrzająca

Ogrzewanie :

Juwel 200w

Tło :

brak:

Flora:

Nurzaniec, Żabienica,

Fauna:

6 skalar( będzie 1+1/2+2)

1+1 Pielęgnica Sajica

10 neon czerwony

6 kiryski lamparcie

1+1 Zbrojnik niebieski

A teraz fotka, mam nadzieję że się podoba. Więcej jutro lub w najbliższym czasie. Jestem otwarty na wszelką krytykę.

post-5158-13685162560312_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niezły początek,jak dojdzie roślin to będzie na pewno ładniej.Cabomba powinna dac rade przy tym swiatełku,Nie zapomnij o nawozach.Bo niestety ale teraz inaczej nie można hodowac roślin.Ten wysoki korzeń dał bym na lewą stronę zamiast tego czgoś a tego pokręconego na środek.Szkoda że masz takie podłoże bo roślinki niezbyt dobrze się w takim ukorzeniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tego na lewo się pozbądź, tło wymień i baniak będzie przyzwoity, ale standardowy. Brakuje mi czegoś bym mógł powiedzieć "łał!"

Wiem, akwarum jest nadal bleee... ;) . Chciałbym dojść do takiego czegoś co ty masz, ale do tego długo droga. Na pewno za tydzień lub dwa kupie więcej korzeni oraz dodam tło. Możliwe że nie będzie już gupików, za względu na zakup P. Sajica, ale to jeszcze nie pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...