Skocz do zawartości

zakladam 1 akwa,poradzcie!!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wójek kupil mi przedwczoraj akwa 54l jeszcze nigdy nie mialam do czynienia z rybkami,prosze o rady.Kupilam naturalne kamyczki 4 kg,w poniedzialek jade po roslinki,wode zagotowalam zeby pozbyc sie chloru i kamienia.Chcialabym w sobote kupic rybki czy moge je wpuscic po tyg dojrzewania i filtrowania wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wójek kupil mi przedwczoraj akwa 54l jeszcze nigdy nie mialam do czynienia z rybkami,prosze o rady.Kupilam naturalne kamyczki 4 kg,w poniedzialek jade po roślinki,wode zagotowalam zeby pozbyc sie chloru i kamienia.Chcialabym w sobote kupic rybki czy moge je wpuscic po tyg dojrzewania i filtrowania wody

tydzień to trochę mało odczekaj 3 tygodnie i dopiero wpuść ryby aha te 4kilo żwiru to raczej przymało minimum 4 cm lepiej dla roślin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Dziekuje za pozyteczne rady,dokupilam jeszcze 6 kg kamyczkow naturalnych i obsadzilam juz akwa roslinkami,wode uzdatnilam aqua safe i mam wlaczony caly czas filterek.Teraz zgodnie z Waszymi radami odczekam jeszcze ze 3 tyg z wpuszczeniem rybek.

 

 

dziekuje!!!!

Pozdrawiam Nati ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup jeszcze w sklepie akwarystycznym nawóz w kulkach do roślinek.... i powsadzaj w okolicy korzeni, w ciągu tych 2 czy 3 tyg roślinki powinny Ci się ładnie zakorzenić i rozrosnąć...

Przed wpuszczeniem rybek warto sprawdzić wszystkie parametry wody... PH itd. żeby w razie czego wszystko wyregulować i uzupełnić braki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...