Jump to content

Omnipur sera

Recommended Posts

Hej

Czy ktos stosowal kuracje Omnipurem i moze mi dokladnie wytlumaczyc cala kuracje?Mam akwa 112l -czy faktycznie az 110 kropel tego srodka wlac??

Czy jak kilka rybek jest chorych innym to nie zaszkodzi?

Miec zgaszone swiatlo-jak dlugo?Caly tydzien?Karmic normalnie?Jak duza pozniej podmiana wody zeby doprowadzic wode do normalnego koloru?

Nie mam mozliwosci przeniesc rybek do innego akwa.Mam tez kilka sztuk narybku gupika w plywajacym kotniku-nic mu nie bedzie?

Kupilam ten srodek tu w Austrii,ulotki w srodku brak tylko tyle co na opakowaniu i stad moje takie szczegolowe pytania.

Bardzo prosze o instrukcje :help:

A co masz za chorobe ze leczysz omnipurem???w ogolnym bym nie radzil kiedys uzylem w ogolnym sera bactopur po tygodniu musialem robic restart wszystkie rosliny zgnily szyby zrobily sie brazowe oczywiscie pani z zoologa nie uprzedzila mnie :evil: Ostatnio leczylem bojka bactopurem niestety w 5 litrowym sloiku wiem ze to nie humanitarne ale po 3 dniach choroba ustapila bojek jest zdrow i wrocil do ogolnego:D

powiem ci ze nie za bardzo moge zdiagnozowac co to za choroba.

Przedwczoraj padla mi gupiczka,miala biale zmiany na skorze i ogonie (ospa? nie wyrazne kropki,choc tez, tylko jakby sie one zlaly)Jak sie na nia patrzylo vis a vis to te zmiany byly wypukle.Wykluczam plesniawke.

A dzis na jednym boku zauwazylam cos takiego u samca gupika.Jutro pewnie bedzie u niego tego wiecej i wyrazniejsze.Zakupilam ten srodek i chce zastosowac.

Jak dam go do sloika to bez filtra,grzalki pewnie skutki beda oplakane,sama juz nie wiem co robic.To pierwsze chorobsko w moim akwa.Zbiornik ma troche ponad 3 miesiace.

ooo,widze ze nikt mi nie jest w stanie pomoc....

Odlowilam gupika do sloja 1,5 l bo to jedyne co znalazlam i od niedzieli go lecze.Nie wiem czy mi sie uda w takich warunkach,ale coz...

Balam sie zaryzykowac na cale akwa.Jakies kropeczki jeszcze ma ale wydaje mi sie ze mniej i najwazniejsze ze sie nie namnozyly

Share

• Create New...