Jump to content

Stropy w bloku 3 akwaria-wytrzyma?


Recommended Posts

Z okazji remontu czeka mnie restart dwóch akwariów po 200l każde i jednej 72 l . Muszę je opróżnić , a korci mnie ,żeby ustawić je wzdłuż jednej ściany ;) . W związku z tym mam pytanie czy stropy w bloku wykonanym z pustaka stropy wytrzymają (1968 rok oddania) takie obciążenie? Na tej samej ścianie ma stać także szafa ( wypchana po brzegi). Akwaria stoją u mnie już pewien czas ale w innym ustawieniu , mianowicie na przy jednej ścianie 72 i jedno 200+ szafa ,a na przeciwległej drugie 200.

Nie ukrywam zależy mi na zmianie, bo 200 mają szafki o takiej samej wysokości i ciekawie by się prezentowały obok siebie .

Dziękuje za wszelkie uwagi. :D

Link to comment
Share on other sites

Ściany nośne z bloczków betonowych, działowe cegła dziurawka, stropy z bloczków stropowych. :zamieszany: Podobno te bloczki to coś w takim stylu Dołączona grafika nie znam ich wymiarów.

Sama się na tym zupełnie nie znam, tyle mi tata powiedział a mieszkamy tu dobre kilkanaście lat.

Link to comment
Share on other sites

Na 100% blok wytrzyma,a następnym razem to pójdź do zarządcy bloku lub do dozoru,spółdzielni czy komunalki i oni ci udzielą stosownych informacji.Prawda też jest taka ,że my nie wiemy co to jest za blok i w jakim stanie się on znajduje.

Temat zamykamy ,bo to raczej nie do nas z tym pytaniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...