Skocz do zawartości

Planowana obsada do 112l może być?????? :)


djmoniska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja osobiście nie zaufałbym akwaryście który trzyma w zaledwie 96l taki gatunek jak akara pomarańczowopłetwa.

Poczytaj trochę forum to zobaczysz,że jestem w trakcie kompletowania dla nich zestawu minimum 600L.A w tym akwa są na razie osobniki 5cm.-niedługo obejrzysz je w galerii(o ile będziesz miał ochotę),a dorosłe były tam przejściowo-prezent.

 

Ps.akwa zalecane dla kosiarek powyzej 100L,nie sądzę,żeby przy tym zestawieniu 5szt.stanowiło problem w tym zbiorniku.

 

Poza tym,takie jest moje zdanie,każdy zbiornik sztuczny to niewola dla ryb i w żadnym nie będą miały komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie myśle o 3 gurami prętnikach i 15 neonkach, ale może macie inną opcje??? bo poczytałam że gurami skłądają jaja :( a ja chciałabym żyworodne, ale z wiekszych wybek. A może baniak pielęgnicowaty???? Tylko jakie rybki z pielęgnic jedzą suchy pokarm, i nie obgryzają roślinek...??? :( a może 3 gatunki Prętników.. ??? Niech mi ktoś pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale akwarium za małe na tyle gurami. To jest ciasnawy zbiornik nawet dla haremu 1+2 a co dopiero dla 6 ryb.

 

sławek: kosiarki to bardzo ruchliwe i duże (do 13cm) a czasami nawet agresywne rybki. 80cm to stanowczo na nie za mało.

 

Poza tym,takie jest moje zdanie,każdy zbiornik sztuczny to niewola dla ryb i w żadnym nie będą miały komfortowo.

To czyli wrzucajmy do 20 oskary, skalary, brzanki a na doprawkę sumy bo i tak nie będą w życiu szczęśliwe. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...