Jump to content

EC- Czy warto???

Recommended Posts

Witam! Szukałam trochę informacji o Easy Carbo, nie które wiadomości były sprzeczne. Mam pytanie: Czy EC wspomaga rozwój roślin? Czy może być zamiast bimbrowni? Czy jesteście z niego zadowoleni? Widać jakie kolwiek efekty?

Odpowiedzi typu:

"Zrób sobie bimbrownie", nie będą mile widziane gdyż, nie mam miejsce gdzie mogła bym trzymać owe butle ;)

Czy ktoś z Was stosuje tylko EC, bez bimbrowni? Są jakieś efekty?

Czy EC wspomaga rozwój roślin?

Tak.

Czy może być zamiast bimbrowni?

Może być zamiast, może być razem z bimbrownią.

Czy jesteście z niego zadowoleni? Widać jakie kolwiek efekty?

Stosowałem i widać było duży skok w szybkości wzrostu roślin.

Można bez można z tak jak Atreyu napisał. Jednak zawsze EC to dobre dopełnienie do bimbrowni :) Co do wzrostu roślin żeby mieć jakiś efekt trzeba sumiennie lać go REGULARNIE. Wiele osób stosuje o wiele większe dawki od zalecanych by dopomóc sobie w walce z glonem.

Ja jeszcze tylko coś dopowiem o samym EC. Samo EC nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ ono nie zmiękcza wody jak samo co2 z butli lub z bimbrowni ;) .

Samo EC jest super rozwiązaniem. :zamieszany:

A przy podawaniu EC ,czy co2 z bimbrowni lub z butli nie chodzi głównie o to aby zmiękczyć wodę. ;)

Stosuję EC od miesiąca i już po 2 tygodniach było widać różnicę. Roślinki rosną znacznie lepiej i szybciej, nowe liście, odnogi są bardziej zielone od tych starych, tak jak powinny być! Stosuję dawkę taką jak zaleca producent. Jestem bardzo zadowolony, a i nie mam bimbrowni, ani nic podobnego. Polecam w 100 procentach!

Share

• Create New...