Skocz do zawartości

Co powiecie o szybie pod pokrywa ??


Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanie - po co?

stosuje takie rozwiazanie tylko po to żeby z napowietrzacza woda sie odbijała właśnie od tej szyby a nie od oświetlenia pod pokrywą,łatwiej jest szybe wyjąć i wyczyśćic niż jarzeniówki i całą pokrywe oczywiscie szyba nie jest na całej powieszchni lustra wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - po co?

stosuje takie rozwiazanie tylko po to żeby z napowietrzacza woda sie odbijała właśnie od tej szyby a nie od oświetlenia pod pokrywą,łatwiej jest szybe wyjąć i wyczyśćic niż jarzeniówki i całą pokrywe oczywiscie szyba nie jest na całej powieszchni lustra wody
Ale żeby umyć szybę, pokrywę też musimy zdjąć... a czyszczenie świetlówek do trudnych zajęć nie należy. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc cała miałem na myśli większość 95 % , wycięte jest kawałek szyby pod karmienie rybek i szyba nie dolega z obu boków po 1 cm. A jak bym ją sciagnął to nie będzie problemu z parowaniem wody.

W części gdzie mam wycięte do karmienia rybek woda mi się skrapla na pokrywie i świetlówce widać to szczególnie po nocy..

Oczywiście mam oprawki rozbryzgowe,ale posiadam drewnianą pokrywę.Dzisiaj zamontowałem odbłyśniki,i właśnie zacząłem się zastanawiać nad ta szybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...