Skocz do zawartości

[329L] Pielęgnice Szmaragdowe


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musze powiedzieć koledze Seliga, że jego komentarz nie poruszył mnie w ogóle.

Już tłumacze dlaczego.

 

Pielęgnicami zajmuje się od kiedy pamiętam. Wszystkie moje akwaria i w nich obsady to wynik moich wielu obserwacji. Wiem jakie te ryby rosną, wiem jakie są ruchliwe oraz wiem jaki zbiornik dla nich to minimum.

 

A kolega Seliga posiadał coś poza gupikiem na Avatarze ? Nie chce być nie miły, ale irytuje mnie głupie gadanie ludzi, którzy cytują książkowe rady z przed 50lat, a informacje na temat jakiegoś tam gatunku ryby to nic innego jak typowa "ściągawka" z innego portalu lub w/w książki. Teoria teorią, ale w praktyce większość tego typu komentarzy są po prostu głupie.

 

Jeżeli uważasz, że ten baniak jest za mały, to załóż 2 razy większy i wpuść tam jedną szmaragdową, bo na dwie to może być już za mały zbiornik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo... Edytować posty na "..." nie ma to jak styl i klasa ;)

 

To jest zdjęcie fragmentu akwarium ;)

Warto czasem wszystkie zdjęcia obejrzeć ;)

 

viewtopic.php?p=329457#p329457

mimo to nadal tak uważam ;)

To jest zdjęcie fragmentu akwarium ;)

Warto czasem wszystkie zdjęcia obejrzeć ;)

 

viewtopic.php?p=329457#p329457

...

... zadowolony?

...

Celowo wszystko cytuję, żeby było jak znowu coś edytujesz ;)

A do modów - troszkę refleksu ;) Było blokować edycję... Teraz nie wiem do końca jaka głupota była palnięta...

 

Pley, sorry za off... Piękne rybsko. Fajne akwarium. Dla mnie ciut za ciemno, ale wiem, że prąd itp... A poza tym może na żywo jest lepsza widoczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła okleina, drzwi przykręcone, szuflada zrobiona, szwagier zrobił pokrywe, ale- no właśnie, zawsze jest ale...

 

Okazało się, że nagle mi oświetlenie wysiadło :o. Będę kombinował coś z nim zrobić, a jak nie dam rady, to zobaczycie efekt dopiero gdy kupie listwy LED...

 

Pokrywa jeszcze nie skończona, bo trzeba z przodu ładnie ją wykończyć i zrobić "klapki" do karmienia. Szafke w paru miejscach trzeba jeszcze obmalować na czarno.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na pokrywie widać półke i doniczke do przyszłej hydroponiki.

 

Aha, zapomniałbym powiedzieć...

 

Patrze na to akwa i patrze, ale z tą pokrywą mi się średnio podoba - wydaje się baaaardzo niskie. Niedługo mozliwe, że kupie 150x 61x 50cm baniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...