Skocz do zawartości

[329L] Pielęgnice Szmaragdowe


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pokrywa?

Ona się tam otworzy?

To wolałbym dać taką listwę i tyle :P

 

Druga sprawa: szuflada na dole. Też tam musisz coś dokręcić na wysokości ślizgów. Inaczej nie będziesz ich miał do czego zamocować.

 

Tam jest 50cm, ja przy 32cm baniaku + 10cm pokrywie sobie radzę mimo tego, że mam 45cm miejsca na stelażu.

 

W środku będą jeszcze przegródki, więc będzie do czego przyczepić "szynę", ale właśnie rozmyślałem nad tym, co Gregor proponował - kółka, ale co wyjdzie, to się okaże niedlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Gipiceps ma za mały zbiornik bo on do zbiornika 1000 l .

 

Dodajmy min dla bojka 250l

Na parę gupików 450l

Na skalary akwa wysokie min. na 100cm

 

Jak czytam takie coś, to zastanawiam się czy w 144l mogę trzymać chociaż jednego świderka :zamieszany:

 

A żeby było w temacie:

akwarium to lipa, zrób tam coś. Chwalą Cię i chwalą, w tyłku Ci się poprzewracało już od tego.

To akwarium to lipa, dno, porażka, jeżeli nadejdzie kiedyś koniec świata. To będzie on wyglądał jak to akwarium :P

 

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego.

 

Po pierwsze, 60cm to osiąga Pardalis, Gibiceps 50cm.

 

Po drugie, największy pardalis na yt jaki widziałem, miał "19 inches" - 48.26cm. Takie ryby osiągaja takie wielkości mając więcej jak 8-10lat, wiesz o tym? Poza tym, Pardalis jak i gibiceps wielkości większej jak 40cm to już są uznawane za okazy, tak jak i 15cm zebry, czy 38cm Pawiookie...

 

Po trzecie, nawet jakby moje zbrojniki miały by dorosnąć do 60cm, a miało by im zająć to jeszcze z 5-6 lat, to wierzysz w to, że nie zdążyłbym założyć przez ten czas większego akwarium?

 

Juniorze, Adminie, Ahmedzie, Kolego nr 2 :D

 

A co jest brzydkiego w tym akwarium, co proponujesz w zmianach. Wiesz, kiepsko się czyta krytykę, gdy nie wie się, czego ona dotyczy.

 

BTW. Jeżeli chodzi o ilość korzeni itd, to z góry mówię, że jak się wkurzę, to ten korzeń co jest po lewej stronie baniaka może zniknąć, chyba zostawię jeden korzeń, po prawej stronie baniaka. Niech będzie surowo, z dużą powierzchnia miejsca dla tych glonojadów, przecież one będą mieć 60cm!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gipiceps ma za mały zbiornik bo on do zbiornika 1000 l .

 

Kolego, patrząc na to co pisze w Wikipedi, o zbiorniku dla tej ryby:

duży, minimum 100 cm długości

- To raczej akwarium Pleya, które ma 150cm długości, jest wystarczające dla tego Gibicepsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...