Jump to content
Sign in to follow this  
Natalia1984

Mój zbiornik 54L. Aktualizacja str. 13

Recommended Posts

Dołączona grafika

Kupiłam 30 sz. Babaulti, z których wyszły takie oto kundelki :P Widzi ktoś mistrza drugiego planu? :D

Ja widzę !!! Gwiazda :) Podoba mi się to akwarium

Widzę, że didiplis dla mnie rośnie;P

Wreszcie wychodzisz na prostą...

Doświetliłbym tylko boki gdyż wszystkie stożki wzrostowe roślin "idą" w środek

Rośnie, rośnie :D

Mam nadzieję, że po majówce mama dorzuci się do nowego oświetlenia... Miałam dokładać 24W T5 ale boki w dalszym ciągu będą poszkodowane... Myślałam, żeby dołożyć dwie świetlówki w pionie z prawej i lewej ale nie ma miejsca :(

Skoro wszystko rośnie to po co dokładać ?? Tylko sobie zielenice ściągniesz na głowe, abo codzienne nawożenie.

Ja w 112L z 3x24W t5 zszedłem na 2x24 t5 z odbłyśnikami, nie nawożę i nadal rośliny bombelkują, mniej ale nadal. A i parametry wody znacznie mi się polepszyły. Przy 3x24 jeden dzień bez nawozu i zielenice się rzucały.

Allegrosz :D Co ma piernik do wiatraka? Zależy jak koleś zapakuje przesyłkę i w jaki sposób jest transportowana. Jeżeli warstw jest jak w cebulce+ pianka i paczka nie leży na zewnątrz przesyłek i nie jest rzucana, przygnieciona, zapomniana co tez często się zdarza, to powinno byś ok.

No właśnie. Pewnie nieraz się zdarzyło, że roślinki okazały się zniszczone. Zastanawiam się właśnie nad zakupem na Allegro. Mówi się nie ryzykujesz - nie masz, ale można być ładnych parę złociszy w plecy :)