Skocz do zawartości

Mój zbiornik 54L. Aktualizacja str. 13


Natalia1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

masz piękne akwarium :) a nie myślałaś o dodaniu neonów ?? :) pozdrawiam

 

Jaka właścicielka takie akwarium :)

:lol::lol: Dzięki ;)

 

Razbory Galaxy fakt mi już też neony odpadają ;) lecz ta razbora 7,50 szok

U mnie 10,80 :x To jest dopiero szok!!!

 

Do obsady dołączyło stadko otosków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale post nie był do ciebie :zamieszany: Tak to także na allegro:zamieszany: Rybek tam nie kupisz z wysyłką pozostaje tylko sklep w którym nieosiągalne gatunki są zamawiane za odpowiednią cenę. Dogłębnie wyjaśniłem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zbiorniczek.

A dlaczego na zdjęciu DSC02086.JPG kamień napowietrzający wisi w powietrzu?

Jaka obsada oprócz ramirezek?

Jak sprawuje się fzn2- jakie masz w nim media?Ja dziś u siebie zamontowałem taką samą kaskadę,na razie mam gąbki-zastanawiam się nad dodaniem włókniny, co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAS podejrzewam że przez tą kostkę podawane jest CO2.faktycznie troszkę za wysoko więc są duże straty cennego gazu(za mało czasu na rozpuszczanie się co2 w wodzie)

 

No właśnie chodzi mi o to, że jest za wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego na zdjęciu DSC02086.JPG kamień napowietrzający wisi w powietrzu?

Jaka obsada oprócz ramirezek?

Jak sprawuje się fzn2- jakie masz w nim media?Ja dziś u siebie zamontowałem taką samą kaskadę,na razie mam gąbki-zastanawiam się nad dodaniem włókniny, co o tym myślisz?

Kamień wisi w powietrzu, bo rozszczelnił mi się układ i umieściłam go w akwarium, żeby nie wysechł ;) Zawsze umieszczam go najniżej jak się da. Mam problem, bo idą bąble w butelce ale gdzieś musi uciekać CO2, nie mam pojęcia w którym miejscu, bo wszystko zaklejone super glue, silikonem i plasteliną :(

Mam jeszcze bojka, Galaxy, otoski, kiryski, krewetki. Obsada do zmiany.

FZN-2 sprawuje się super. Jestem zadowolona. Chodzi cichuteńko. Ja na samym dole mam ceramikę, w środku watę perlonową, na górze gąbki. Woda kryształ. Dziś kiryski rozgrzebały podłoże i wydostało się trochę ziemi, którą mam pod żwirem. Woda znów była czyściutka w 15 minut. Jutro zmieniam miejscami watę z gąbkami. To co przepuści gąbka zatrzyma się na wacie ;) Chciałam kupić włókninę, ale nie było. Z waty jestem bardzo zadowolona, więc polecam Ci ją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...