Skocz do zawartości

Mój zbiornik 54L. Aktualizacja str. 13


Natalia1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robię zacier tak: 0,7L wody, 2 szklanki cukru i drożdże w ilości 1 małej łyżeczki i to wcale nie czubatej.

 

Rozpuść cukier w wodzie, wlej do butelki, wrzuć drożdże, wstrząśnij 2 razy (drożdże nie muszą się rozpuścić) i podłącz ... w akwa masz CO2 a w butelce winiacza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja robię zacier tak: 0,7L wody, 2 szklanki cukru i drożdże w ilości 1 małej łyżeczki i to wcale nie czubatej.

 

Rozpuść cukier w wodzie, wlej do butelki, wrzuć drożdże, wstrząśnij 2 razy (drożdże nie muszą się rozpuścić) i podłącz ... w akwa masz CO2 a w butelce winiacza :P

Ostatnio gdy coś przestawiałam w akwarium połowa winiacza znalazła się na ścianie, panelach i dywanie :o Smród nie z tej ziemi :D Ok to jutro robię nowy zacier, a winko wypiję :D Za wasze zdrowie, forumowicze :D

 

P.S. Atreyu już się poprawiam ;) ,,edytuj, edytuj, edytuj...'' zasnę z tymi słowami na ustach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijmy szybciej bo się ściemnia :P

Właśnie dlatego należy to destylować. :P

Tzn. to tylko informacje "zasłyszane" :D

Podejrzewam że gość o ksywie 'karawana' z mojego rodzinnego miasta jest w stanie udowodnić że wystarczy tylko przesączyć przez chleb :P

 

....

 

Natalia to żeś teraz podpaliła sprawę, mam 0,5 w lodówce zaraz kumpel z pracy wróci, a jutro rano trzeba do pracy... noszzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijmy szybciej bo się ściemnia :P

Właśnie dlatego należy to destylować. :P

Tzn. to tylko informacje "zasłyszane" :D

Podejrzewam że gość o ksywie 'karawana' z mojego rodzinnego miasta jest w stanie udowodnić że wystarczy tylko przesączyć przez chleb :P

 

....

 

Natalia to żeś teraz podpaliła sprawę, mam 0,5 w lodówce zaraz kumpel z pracy wróci, a jutro rano trzeba do pracy... noszzzzz

Uuu no widzisz :) Ja mam tylko sałatkę grecką i bimberek ;) Nie martw się! Wyśpię się za Ciebie, tak powiedzmy jak dziś... do 12.30 :D:D:D

 

U mnie w mieście jest Wańka, który kieruje czasem ruchem drogowym :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=j3HL-isNDSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożeszzzz o 12.30 to jem obiad :P

 

Ale przynajmniej w tym miesiącu nie muszę prowadzić ... hehe

Ja jadam obiady ok 16-17.. ;) Albo i później. Czekam na staż więc (mam nadzieję :!: ), że niedługo skończy się laba bo umieram już z nudów w tym domu. :help:

 

Ja ostatnio lubuję się w łiskaczach :P Ale kac po tym niemiłosierny :shock:

Co prowadzić? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale od kiedy zacząłem używać substratów na podłoże to akwaria na żwirku i do tego jeszcze nie jednolitego koloru jakoś do mnie nie przemawiają. Nie myślałaś żeby użyć jakiegoś substratu?? Może jakiś korzeń typu red moore wood, a nie nim mech i do tego jakiś trawniczek. Co do filtra to mogę śmiało polecić FZN-2 sam takiego używam w swojej 54.

A co do łychy to tylko JD i JB i nie ma kaca 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale od kiedy zacząłem używać substratów na podłoże to akwaria na żwirku i do tego jeszcze nie jednolitego koloru jakoś do mnie nie przemawiają. Nie myślałaś żeby użyć jakiegoś substratu?? Może jakiś korzeń typu red moore wood, a nie nim mech i do tego jakiś trawniczek. Co do filtra to mogę śmiało polecić FZN-2 sam takiego używam w swojej 54.

A co do łychy to tylko JD i JB i nie ma kaca 8-)

Myślałam, ale niestety w moim mieście zoologi skąpo wyposażone :(

 

Sama zrobiłam zacier :D Działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj a od czego są sklepy internetowe?? I nie mieszkasz też aż tak daleko od Chełma i Lublina więc i tam można wybrać się na zakupy. Dużo rzeczy możesz kupić też od ludzi z województwa :) kumplowi z pracy jakiś miesiąc temu rozmnożyły się galaxy więc jak chcesz to możesz zakupić po okazyjnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj a od czego są sklepy internetowe?? I nie mieszkasz też aż tak daleko od Chełma i Lublina więc i tam można wybrać się na zakupy. Dużo rzeczy możesz kupić też od ludzi z województwa :) kumplowi z pracy jakiś miesiąc temu rozmnożyły się galaxy więc jak chcesz to możesz zakupić po okazyjnej cenie :)

Poważnie :?::D Właśnie poszukuję Galaxy po okazyjnej cenie :) W Lublinie w Olimpie 10 zł/sztukę. Ja wszystko kupuję na Allegro w zasadzie, ale o tym jakoś zapomniałam i już nie chciało mi się czekać... ;)

Zapytaj ile chce od sztuki i daj znać, ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiryski powinnaś oddać i kupić pandy bo te co masz się nie nadają do 54l

A co do bojownika i ramirezek jak pielęgniczki podrosną to będzie on biedny ;)

Właśnie się zastanawiałam nad tym, tyle że u mnie jedna panda kosztuje 10 zł więc trochę szkoda mi pieniędzy narazie ;)

 

Jakiś czas temu znalazłam taki korzeń, na 99% brzozowy. Gotowałam go X godzin z solą i bez soli, w akwarium ładnie zatonął ale pokrył się okropnym białym glutem więc go wyjęłam. Teraz leży w zlewie we wrzątku.. Może coś z niego będzie?

Co to za glut?

 

Anubias pogubił prawie wszystkie liście :( Śmród straszny, bo przy pniu zgniły łodyżki :( Przesunęłam go w sam kąt z prawej strony... może odżyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...