Skocz do zawartości

112 l.


eveka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

brzanki bym się bała, bo podobno są agresywne w stosunku do innych ryb. chyba, że tak nie jest?

 

kakadu właściwie mogłabym dokupić. ale ile? parkę?

 

kiryski dokupię i to jak najszybciej. :) dziękuję za radyy!

 

a i mam jeszcze jedno pytanie: czy mogłabym kupić gupiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dokupić gupiki. Tylko wiedz, że one często się rozmnażają i możesz z kilku dorobić się kilkudziestu może.. Kakadu najlepiej kupić samiec + 2 samice. Samice zajmują terytoria lęgowe z małą grotą lub płaskim kamieniem, których bronią przed innymi rybami także przed innymi samicami. Dlatego dobrze by było trochę kryjówek, korzeni, grotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj glonojada syjamskiego bo masz za male akwarium a on jak podrosnie robi sie agresywny. Skalary na upartego moga zostac - jak dobierze ci sie para to oddaj trzeciego. Kiryskow minimum z 6 tego samego gatunku co masz. Gupiki mozesz kupic - dzieki skalarom nie bedzie problemu z narybkiem chyba, ze jestes wrazliwa na takie sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie planuję dokupić jakąś kryjówkę i korzenie. mam małą grotę, ale więcej chyba nie zaszkodzi. a no i kupię jeszcze jakieś i zasadzę roślinki...

a jutro lub pojutrze dokupię kiryski, gupiki i zobaczę na kakadu. :)

 

a o syjamskiego chyba muszę się spytać w zoologicznym czy go przyjmą. chociaż nie jest jeszcze taki duży..

 

 

a gupików tak z 5 wystarczy? bo tez nie chcę żeby za dużo było tych ryb ;p mogłyby się nie komfortowo czuć ;d

 

dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...