Skocz do zawartości

PODZIĘKOWANIA


Ważka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę należą się Wam tu wszystkim podziękowania. Gdyby nie to forum, to mój zamiar złożenia aqua, pozostałby pewnie tylko... zamiarem. Albo co gorsze, kupiłabym 60l, kilka niezidentyfikowanych roślin, kolorowy żwirek, co do wyboru ryb do tego litrażu, to aż wstyd wymieniać :oops: . Po dokonaniu zakupu nalałabym wody prosto z kranu i "natychmiast" wpuściła już czekające rybki... :oops: To forum to świetna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę należą się Wam tu wszystkim podziękowania. Gdyby nie to forum, to mój zamiar złożenia aqua, pozostałby pewnie tylko... zamiarem. Albo co gorsze, kupiłabym 60l, kilka niezidentyfikowanych roślin, kolorowy żwirek, co do wyboru ryb do tego litrażu, to aż wstyd wymieniać :oops: . Po dokonaniu zakupu nalałabym wody prosto z kranu i "natychmiast" wpuściła już czekające rybki... :oops: To forum to świetna robota.

W końcu po to jest to forum, żeby pomóc jak ktoś ma problem ;) :kwiaty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo :) najpierw planowalam 25l bo myślalam ze to duze akwa na 20 rybek :) po przeczytanie dokładnie forum, bede miała 20 rybek... ale w 112l :) i też chciałam je odrazu wrzucic :) a trzeba odczekać aż biologiczne dojrzeje :) i pierwszy raz w życiu przeczytałam tu o co2 :) i na pewno zastosuje to w swoim akwarium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja nie miałam tyle szczęścia, co Wy :D Trafiłam tu już po założeniu akwa. Popełniłam wiele błędów, z których cały czas próbuję się wykaraskać ;) praktycznie wszystko jest już ok poza jedną "drobną" sprawą, czyli litrażem... Pozostawia wieele do życzenia ;p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja sam miałem niemiłe przygody z akwarystyka dopóki nie dogrzebałem się do Superakwarium wiele osób mi tu pomogło w zdobywaniu wiedzy za co bardzo dziękuję wszystkim. :D :D :D To w forum pozwoli mi w przyszłości nie popełniać błędów.Zaczynałem od 60 l,teraz mam dwie 60tki i 260 l a jak się wszystko dobrze potoczy marzę o 600l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam tak samo i tez jestem tuz przed załozeniem akwarium a pewnie nie czytajac tego co tu jest napisane popełnił bym wiele błedów. ja chciałem załozyc sobie max 40 l a teraz zaloze około 60 moze to niewielki litraż ale mysle ze mi to wystarczy a pózniej jak się zrobi wiecej miejsca za pare lat to moze powieksze swoje akwa :) mysle ze jeszcze wiele sobie pomozemy tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...