Skocz do zawartości

co sądzicie o tym filtrze???


djmoniska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zajmuję o wiele mniej miejsca

To wada. Mniej miejsca = mniejsza powierzchnia filtracyjna = mniejsza wydajność filtracji biologicznej. ;)

ale jak się go montuje..? mam pokrywe na górze czy to nie będzie przeszkadzac???

Trzeba ciąć pokrywę. Kaskady montujemy na bocznej ściance akwarium, od zewnątrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to co pisałem w innym temacie, jak chińczyk to HW.

W porównaniu z innymi chińczykami ma jedną zaletę, jest sprawdzony.

 

Rozumiem że straszy cię to 35W miesięcznie, a zaletą tego jest to że zużywa 15W.

Daj mi chwilę, policzę ile to dokładnie wychodzi miesięcznie. ;)

No name, niby gwarancja 2 lata a potem do Chin po duperelę trzeba lecieć.

Mam dość długo chińczyka, jakby się zepsuł to nawet nie bawiłbym się w gwarancje itd. tylko kupiłbym nowego - i tak wychodzi taniej niż markowy sprzęt, a zepsuć wcale się nie musi. ;)

 

Jako ciekawostkę powiem że kiedyś oddawałem na gwarancję napęd DVD - chyba Samsunga. Firma duża, renomowana - a mój napęd wysłali do... serwisu na Tajwanie. Miesiąc czekania, a napęd zwiedził połowę świata. ;)

Więc dobra firma nie oznacza zawsze braku kłopotów z gwarancją. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastraszyliście mnie z tym filtrem w innym temacie i teraz mam delemat :P noc z głowy hehe

 

jedni są za chinczykami jedni nie... i co tu myśleć :(

 

 

A PATRZCIE TO!!!! http://allegro.pl/przedsprzedaz-filtr-z ... 52287.html CO MYŚLICIE???

 

No to to jest ten chińczyk, którego polecał Atreyu.

;)

Ponoć ta linia filtrów jest bardzo dobra i wiele osób ją sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...