Skocz do zawartości

[500L] PIELĘGNICE. Z piekła rodem ;)


Oldmobil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Festae się pozbyłem.

Kupiłem je od takiej pary z Allegro - Ewa i Michał, z Wawy z SGGW.

Dla mnie te rybki to była jakas lipa i ściema. Może i to były Festae, ale albo jakies skundlone albo bardziej urophtalmusy. W każdym bądź razie te, co miałem niezbyt przypominały to, co jest na zdjęciach w Googlach :twisted:

Jeśli chcesz kupić te ryby to w Wawce są dwa źródła, gdzie widzisz zarówno maluchy jaki rodziców.

 

O charakterze się nei wypowiadam, bo po poerwsze miałem to co wyżej napisałem a po drugie to była młodzież. Nie wiem, jak zachowują się dorosłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie.

Dawno mnie tu nie było :)

U mnie bez zmian, choć przyznam szczerze, że zmiany szykuję totalne.

Większośc ryb pięknie podrosła, kilka z nich zmieniło właścicela. Reszta jednak pozostała.

 

Zawsze się dziwiłem, gdy w ogłoszeniach czytałem - sprzedaję z powodu zmiany obsady. Nie rozumiałem, jak mozna za jednym zamachem zmienić wszystko. Nadszedł (lub nadchodzi) czas, kiedy pojąłem skąd takie decyzje. Przyznaję z lekkim wstydem, że chyba na jakiś czas mam dość pielęgnic. Trzymanie kilku dużych pielęgnic w jednym zbiorniku nie zdaje egzaminu. Parę tarlaków Flower Horn musiałem przenieść do innego akwarium, bo to co wyczyniały przechodziło ludzkie pojęcie. Reszta też nie jest anielska. Wiecznie przekopane dno, powyrywane zielsko... chyba chcę czegoś innego. Nie wiem, czy zlikwiduję 100% obsady czy tylko znacznie ją zredukuję - czas pokaże. niemniej jednak rzucam tu zajawkę o pielęgnicach szukających nowego domu. A są to:

5 młodych cytrynowych wielkości 8-12 cm. Pan Król (Cytryn) wielkości 25 cm. 5 Flower Hornów 8-12 cm. 10 Rot-Keili z dwóch źródeł wielkości ok 5 cm, para tarlaków Flower Horn i z 50 szt maluchów od tej pary.

Jak coś to piszcie i niech się nikt nie martwi o ceny, to nie allegro. Liczy się zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym kończę wątek, który czynie od wielu miesięcy.

W dniu dzisiejszym prawie wszystkie moje pielęgnice zmieniły dom.

Pozostały dwie sztuki: stary Cytryn: Pan Król i niedawno nabyta Salvini.

W 160 litrach pusto, jutro trafią tam pozostałe dwie ryby a pięćsetka przejdzie restart.

W małym przedszkolu 45 litrow pływa aktualnie potomstwo Flower Hornów, około 50 sztuk. Większość z nich pójdzie do sklepu, kilka jednak zostawię u siebie.

Co dalej... ano zobaczymy.

160-tka może stanie się ogólnym zbiornikiem z mnóstwem zieleni. Mam ochotę na barwniaki Thomasa, Tetry Cesarskie, prętniki, może proporczykowce, bojowniki lub jakieś apisto. Ma być żywo, wesoło i kolorowo.

500 chyba nadal pozostanie dla pielęgnic. Tym razem jednak zrezygnuję z zakupów hurtowych, choć jeśli się trafi stado jakichś fajnych kolorowych sledzi to kto wie.. :)

 

Pozdrawiam i do następnego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...