Skocz do zawartości

[160l] morskie


bahu100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę za szybko z tym życiem, będziesz miał problem , piasek za szybko wsypany. Jedna koralia nano by wystarczyła.

 

Zmień sól

dlaczego mam zmienić sól ?piach za szybko jest to żywy piach pochodzacy z dojrzalego zbiornika poczytaj troszke o akwariach morskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za szybko z tym życiem, będziesz miał problem , piasek za szybko wsypany. Jedna koralia nano by wystarczyła.

 

Zmień sól

dlaczego mam zmienić sól ?piach za szybko jest to żywy piach pochodzacy z dojrzalego zbiornika poczytaj troszke o akwariach morskich

 

http://forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?f=22&t=13586

 

 

 

Pozostawiam to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ja mam zachwycać sie tym akwarium proszę was, bo nie rozumiem ostatniego postu chyba widze co sie dzieje w akwarium i wiem kiedy moge wpuscic ryby , tłumacze Piach byl z akwarium dojrzalego tak samo plowa wody wieć to wszystko przyspiesza proces dojrzewania minął miesiac wiec ryby są i maja się świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ja mam zachwycać sie tym akwarium proszę was, bo nie rozumiem ostatniego postu chyba widze co sie dzieje w akwarium i wiem kiedy moge wpuscic ryby , tłumacze Piach byl z akwarium dojrzalego tak samo plowa wody wieć to wszystko przyspiesza proces dojrzewania minął miesiac wiec ryby są i maja się świetnie

 

Nie zachwycać ale i nie oskarżać

 

dla przypomnienia

Trochę za szybko z tym życiem, będziesz miał problem , piasek za szybko wsypany. Jedna koralia nano by wystarczyła.

 

Zmień sól

dlaczego mam zmienić sól ?piach za szybko jest to żywy piach pochodzacy z dojrzalego zbiornika poczytaj troszke o akwariach morskich

 

Chyba jak ktoś ma akwarium morskie nie musi o nim "troszkę" poczytać :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopie nie znasz mnie i mnie nie oczerniaj, ja pisałem aby tobie pomóc, te 50 l to zbiornik mojego 5 letniego syna więc i tak jest super ,że coś w nim żyje , zapraszam do mnie zobaczysz resztę moich morskich zbiorników, lub zapraszam na inne forum którego nazwy tu nie mogę napisać....

 

Nie przychodzę na te forum by nerwy se psuć, więc nie odzywam się więcej, pozdrawiam i życzę sukcesów.

Przyszedłeś chwalić się czymś , co inni olali na nano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... zapraszam do mnie zobaczysz resztę moich morskich zbiorników, lub zapraszam na inne forum którego nazwy tu nie mogę napisać....

Jakie forum nano czy aqu***eef i jaki nik ?? Sam teraz niedługo będę kompletował sprzęt 60l i szukam pomocy w opisach akwariów itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, spokojnie i bez emocji. Akwarium Sebastiana jest pod moim okiem, wcześniej ten baniak 60L był mój i tak wyglądał

Dołączona grafika

 

Ten sam sprzęt i ta sama sól, po co koralom miękkim lepsza sól? Chyba dla cyjanobakterii? Słowo 'zmień sól' bez uzasadnienia to śmiech na sali ;)

 

Woda w tym akwarium pochodzi z mojego dojrzałego zbiornika morskiego o pojemności 500litrów, skała również dobrej jakości i parametry wody są też prawidłowe.. Korale też są ode mnie. Teraz tylko czasu potrzeba, spokojnie oglądajcie jak to akwarium rozwija, zamiast udawać wielkich znawców akwarystyki morskiej i zniechęcić autora do kontynuacji dalszych losów zbiornika w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...