Skocz do zawartości

[200l] - ogólne


alias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Moje akwarium ( 200l ) stan na 23 stycznia 2011 ( start obecnego wystroju akwarium początkiem stycznia 2010 )

 

filtr + napowietrzanie - Fluval 203 22h na dobę

oświetlenie - 2 x 30W AquaGLO, FloraGLO - 11h na dobę

technika CO2 - jest

gatunki i ilość ryb Neon Inessa ( około 40 ), Glonojad ( około 10 - 15 małych + 2 pary ), Krewetki Babaulti ( ciężko policzyć :)

rośliny - mix, moczarka, najas, lotosy czerwony + tygrysie, mech - 5 gatunków, ludwigia, limnobium, salwinia,

inne sprzęty - termometr :)

stosowane nawozy - Planta Gainer

parametry wody - pH 6,5 - 7 ( innych nie sprawdzam póki co :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi :)

 

Filtr - wyłączany na czas czyszczenia.

Fototapeta - hmm, muszę spróbować jak będzie wyglądało z czymś czarnym, przyznam że na pomysł z czarnym tłem nie wpadłem :D

 

Aktualnie w akwarium jest więcej roślin ( urosły sporo ), rogatka jest mniej, za to moczarki i limnobium więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Moje akwarium ( 210 litrów ) - luty 2011 ( przed przycinką, trochę zarosło :) )

 

Fotka bez obróbki.

 

p.s -w najbliższym czasie sporo moczarki pójdzie w Świat ( patrz giełda na tej www ). Do pozbycia pozostaje nadwyżka najas guadalupensis, limnobium rozłogowe oraz salwinia pływająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No teraz to od razu lepiej. Aż się prosi o parkę ramirezek ja chyba bym nie wytrzymał w takim baniaczku bez nich :D. No ale to już twoje akwarium Ty decydujesz.

Albo kakadu też są piękne :D.

 

Chociaż szczerze mówiąc te akwarium jest tak śliczne z neonkami, że nic więcej dokładać nie trzeba. Bardzo podoba mi się klimacik tego akwarium. Z tym czarnym tłem jest o wiele ładniej. Oby tak dalej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołączona grafika

Moje akwarium ( 210 litrów ) - 22 listopad 2011 ( po małych porządkach, trochę się pozmieniało, lotos tygrysi wypuścił 2 małe lotosy, z czego jeden z lotosów ma już liście na powierzchni, pewnie za jakiś czas ten mały lotos, a może i dwa będą na pozbyciu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołączona grafika

 

Moje akwarium ( 210 litrów ) - wrzesień 2012, w przeciągu minionego roku przybyło kilkanaście różnych gatunków roślin.

 

Aktualnie dysponuję nadwyżkami:

 

Lotos czerwony - kilka sztuk, wielkość od 10 do 30 cm, są to odnogi rośliny widocznej na foto,

Limnophila Sessiflora - kilka sztuk, wielkość jednej gałązki ścinki około 12 - 15cm.

 

Rośliny do odbioru w Bielsku-Białej, sprzedaż lub zamiana na inne rośliny, osoby zainteresowane proszę pisać na priw lub na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...