Skocz do zawartości

Nasze inne zwierzeta.


Evelyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moje dwa skrzaty Lenny (pudel średni czarny) i Odie (mix spaniela i pudla ze schroniska) - Lenny w marcu będzie miał 3lata, Odie przypuszczalnie 2,5roku.

 

Dołączona grafika

 

Smoku, czyli anolis zielony

Dołączona grafika

 

do tego mam jeszcze 3 pająki -

Lasiodora Parahybana - samica, chyba L15? w pewnym momencie straciliśmy z mężem rachubę :P

 

Dołączona grafika

 

Acanthoscurria geniculata - samica, tu już nawet nie próbowaliśmy pamiętać, bo był okres że wylinki przechodziła co 2tyg :P teraz jest jeszcze większa niż na zdjęciu, ale jeszcze bardziej nie chce pozować niż wcześniej :P

 

Dołączona grafika

 

i jeszcze prezent na święta od znajomego - mała Brachypelma Albopilosum już chyba L7 (na focie jeszcze L4)

Dołączona grafika

 

Karaczany, świerszcze i mączniki w ilości ogromnej nie mam obfoconej, ale traktujemy je jako część naszego zwierzyńca, bo nawet karmówka musi mieć porządne warunki i dobrą opiekę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też pokażę swój zwierzyniec - na zdjęciach nie kompletny , brakuje Puśki (czarnej kotki perskiej i Romka - kot dachowiec po championach uratowany przed śmiercią głodową :)

Poniżej dwie najlepsze koleżanki z ferajny: Doda - sznaucerka miniaturowa i Tośka - syberyjska neva masquerade

post-13297-13685172801646_thumb.jpg

post-13297-13685172801879_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

3 koty

Ciapek - dachowiec

Dołączona grafika

Kicia - dachowiec

Dołączona grafika

Mrunia - Japoński Kot Powitalny (bobtail)

Dołączona grafika

4 psy

Aura - Moskiewski Pies Stróżujacy

Dołączona grafika

Zula - wt Boksera

Dołączona grafika

Bolo - wt Boksera

Dołączona grafika

Kropka - Ratlerek

Dołączona grafika

Ptactwo moje

7 kur - Karzełek Polski, Silki i Wyandotte

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Gucio - Nierozłączka Czerwonoczelna

Dołączona grafika

Królik

Bagsik - Królik Miniaturowy

Akurat zdjęcia znaleźc nie umiem :(

Szczury

Dejzi i Kitka - szczuraki moje

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/555283_221453641325427_1542915092_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja oprócz dwóch akwariów z rybkami mam jeszcze kota. Niestety zrobienie mu wyraźnego zdjęcia graniczy z cudem, bo na widok dzieci ucieka.

A w swoim już długim życiu miałam:

2 psy (1 bokser - po 2 latach został skradziony, 1 kundelek - uciekł),

2 koty (oba dachowce i oba uciekły, teraz już nie wypuszczam kociaka na dwór),

1 chomika, (pobił rekord żył 4,5 roku),

1 kanarka (niestety tylko 2 dni, przyszła burza i zszedł na zawał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w życiu żółwia (był ze mną 10 lat, ale uciekł, tak żółw uciekł, wcale taki wolny nie był), białą myszkę która po 4 latach zdechła i 3 psy, (które znalazłem na śmietniku w kartonie), wszystkie kundelki które żyły kolejno 10,5, 11 i 13,5 lat (są pochowane na cmentarzu dla zwierząt w Łodzi). Aktualnie mam psa, mieszańca którego wziąłem za schroniska. Zdjęcie wkleję później, bo muszę zmniejszyć rozmiar, a na razie mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...