Skocz do zawartości

Nasze inne zwierzeta.


Evelyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Osobiscie mam tylko rybki (3 lata temu miałam jeszcze królika, który żył 11 lat), ale w tamtym roku miałam okazję gościć u siebie cudownych gości. ;) A teraz foty (to nie mój kotek ani tamte kotki, lecz mojego kumpla), ale są takie piekne, ze nie mogłam się powstrzymać:

post-8723-1368516365285_thumb.jpg

post-8723-13685163653063_thumb.jpg

post-8723-13685163653387_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam: Dwie papugi faliste, dwa Psy rasowe OwczarkiNiemieckie i jednego czarnego kota (tego takiego pospolitego co często jest dziko spotykany) Foty niedługo wstawię :D

Papugi - samczyk niebieski o imieniu Lakitu, Samiczka żółto-zielona o imieniu Poli (Były zaloty juz rok temu nic nie było były też w tym może cos wyjdzie 8-) )

Psy - Suczka prawie 11 lat o imieniu Daizy (czyt. Dejzi), Pies prawie 6 lat o imieniu Ero (czyt. Ero) (Szczeniaki są w każdym roku :roll: )

Kot - samczyk kilka miesięcy o imieniu Dracos (czyt. Drejkos)

Ptak - niw wiem ile lat imię Glug (Jest tu tylko aby wyzdrowiał puzniej będzie znowu na wolności) P.S: Ma coś ze skrzydłęm i nie lata :cry:

Uwielbiam nie polskie nazwy :D

Miałem:

Chomika - samczyk umarł ze starości o imieniu Czaczyk :lol:

Jaszczurka - samica wysuszyła się kiedy wyjechałem na wakacje i nikt nie zraszał jej terrarium :cry: o imieniu Finda

Papuga nimfa - samczyk Adam wypuszczona przez koleżanke i mi zwiała :(

Szczur - samiczka zgnieciona przypadkiem przez mamę o imieniu Taczka :zamieszany: kiedys byłem mały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...