Skocz do zawartości

Nasze inne zwierzeta.


Evelyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koty :D

Te miny :D

 

Brakuje podpisów pod pierwszą fotką : no zjadłem tego tuńczyka i co z tego? :D

A pod drugą: Jak boga kocham, nie mam pojęcia co się stało z tymi parówkami! :D

 

No dokładnie tak samo pomyślałam :D Zobacz na minę Tequili (owczarek) :D Ona zawsze ma taki wyraz mordeczki jak coś przeskrobie :mrgreen: Normalnie aż rozbraja :D hehe :)

a co do kotów.. mogę oddać z chęcią :D jeszcze dopłacę do tych łobuzów! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kot w reklamówce jest najlepszy :D . Po co One tam włażą??

Moja mama zawsze się śmieje że ten kot nie ma mózgu :D bo nic nie kuma :mrgreen: on co drugie zdjęcie ma w reklamówce albo w jakimś pudełku :) Nawiązując do akwarystyki to nawet jak przysłali mi pokrywę w pudełku o wys ok 15 cm to weszła. hehe :mrgreen:

 

mi też się wszystkie Wasze zwierzaki podobają :) widzę że nie tylko ja prowadzę mini zoo w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Po co One tam włażą?? :zamieszany: :)

Sam fakt bycia kotem zobowiązuje do bycia szurniętym :D ja kolekcjonuję zdjęcia kiedy mój kot śpi w dziwnych miejscach albo pozycjach. Słowo, że żadne nie było ustawione :)

mój zdecydowany faworyt- fotka numer sześć :mrgreen: spał tak przez przeszło 15 minut z brzuchem w powietrzu

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Po co One tam włażą?? :zamieszany: :)

Sam fakt bycia kotem zobowiązuje do bycia szurniętym :D ja kolekcjonuję zdjęcia kiedy mój kot śpi w dziwnych miejscach albo pozycjach. Słowo, że żadne nie było ustawione :)

mój zdecydowany faworyt- fotka numer sześć :mrgreen: spał tak przez przeszło 15 minut z brzuchem w powietrzu

jejuuu, jak się uśmiałam :mrgreen: hahaha no nie mogę :) brawo dla Twojego kota, serio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłam mała miałam psa ale mamuśka wywiozła go do babci bo kłaki zostawiał na dywanie a potem babcia wywiozła go na wieś bo ciągle siedział obok niej i prosił o żarełko a ona nie mogła spokojnie zjeść. oj jak ja za nim płakałam...

całkiem niedawno miałam kota Garfielda ale spać mi w nocy nie dawał.

a teraz mam chomika Edzia specjalistę od gryzienia w palce. pobija rekordy w bieganiu w kółku.

kiedyś też miałam pająka Fryderyka ale dla zabawy wyrwałam mu wszystkie nóżki.

 

A to Garfield:

post-8855-13685163044912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...