Skocz do zawartości

[63 l] ogólne [aktualizacja str 14]


ozyryss2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam, przeczytałam od początku i muszę przyznać że nastąpiła spora poprawa, tak trzymaj

akwarium wygląda bardzo sterylnie, może to przez te żabienice, są spore, zajmują dużo miejsca a może skusiłbyś się na jakieś rośliny drobnolistne? np. dużego henia albo np. rotalę indicę? Z tego o czytałam dokupiłeś świetlówki i masz własnoręczni robione odbłyśniki, to może czas zrobić bimbrownię (o ile nie masz) i pokusić się o jakieś bardziej wymagające rośliny? Napisz coś na ten temat;)

 

ps. kakadu boska, uwielbiam pielęgniczki : :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do roślinek to narazie nie mam miejsca na więcej a szkoda mi wyrzucać te które mam jednak żabienice mi się bardziej podobają ze względu na swoje rozmiary a co do bimbrowni to się troche boję bo u kolegi zrobiliśmy domowym sposobem z drożdży i rybki zagazował a na profesjonalne co2 mnie narazie nie stać poza tym roślinki rosną pięknie bez co2 to nie widzę potrzeby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do roślinek to narazie nie mam miejsca na więcej a szkoda mi wyrzucać te które mam jednak żabienice mi się bardziej podobają ze względu na swoje rozmiary a co do bimbrowni to się troche boję bo u kolegi zrobiliśmy domowym sposobem z drożdży i rybki zagazował a na profesjonalne co2 mnie narazie nie stać poza tym roślinki rosną pięknie bez co2 to nie widzę potrzeby :)

 

tylko ze przy zwiększonym oświetleniu bez bimbrowni (w tym przypadku) niedługo dopadną cię glony (nie chce straszyć ;P)

bimbrownia zrobiona w odpowiednich proporcjach nie powinna zagrażać życiu Twoich ryb, zresztą największą wydajność ma w przeciągu paru dni, potem jest coraz słabsza

a jak to się mówi: widok bąblujących roślin...bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtrująca rośnie spora i masz za małe akwarium dla niej, ale to twoja sprawa... ogólnie ja bym na twoim miejscu nie inwestował w tak drogie pożywienie dla kakadu... pierwsza lepsza wylinka tym bardziej filtrującej która z delaka mu się rzuci w oczy i po wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...