Skocz do zawartości

[63 l] ogólne [aktualizacja str 14]


ozyryss2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki za tak pozytywne opinie roslinki mi bardzo dobrze rosną jak na oswietlenie 15W ale juz zamowilem zestaw na druga swietlowke to mysle ze sie jeszcze fajniej rozrosna mama tylko takie pytanko roslinka na srodku na glównym planie wypuscila mi taka wysoką lodyge ktora puszcze liscie i korzenie czy moglbym to uciac i wsadzic do zwirku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

odnośnie tej roślinki jasno-zielonej koło korzenia

na innym forum powiedzieli mi, że to nie jest roślina akwariowa i żebym ją wyjęła bo mi zgnije (dodam, że szukałam podobnej w encyklopediach i nie znalazłam takowej)

wsadziłam ją do słoiczka z wodą jak "zwykłą" roślinkę i tak sobie już stoi ponad tydzień i ma się dobrze

czy ktoś miał podobny problem - akwariowa czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda byla troche metnawa bo zdjecia robilem godzine po podmiance dzsiiaj wrzuce nowe zdjecia bo juz woda krysztal , Mei a jak Ty bys zaplanowal moje akwarium z tymi roslinkami co mam czekam na propozycje zawsze moge wszytko poprzestawiac :)

Po pierwsze "zaplanowała", jestem kobietą ;) Po drugie mam dla ciebie taką luźną propozycję do przemyślenia. Masz fajny korzeń, co warto wyeksponować:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyszu18, wczoraj też miałam rację, jednak może za ostro zareagowałam... Zdenerwowałam się na ten wasz bunt, którym wybitnie pokazaliście, że sami też nie czytacie regulaminu. Wczoraj zwróciłam uwagę kilku osobom aktywnym w buncie, że sami nie znają regulaminu. Tobie też. I nie chodziło mi tak na prawdę o ortografię, tylko o to, że zaśmiecasz temat i proponujesz siebie na funkcję, o której po pierwsze nawet nie czytałeś, a po drugie nie masz takiej wiedzy... Sorki za OT.

 

Ozyryss2 czekam na nowe fotki, może coś ciekawego wykombinowałeś? Moją propozycję wymyśliłam i rozrysowałam w pracy, za co dostałam OPR od kierownika ;) Najważniejsze, żeby Tobie się podobało, ja tylko podałam przykład do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Mei moj błąd rano pisalem na szybko nie zastanawialem sie na płcią zmylil mnie ten lancer a co do rozmieszczenie to pomysle przy kolejnej podmianie wody bo nie chce juz teraz zbytnio rybek denerwowac z tym ze korzen musi zostac tam gdzie jest bo zapewnia schoronienie na polowy obsady :) a z roslinkami pomysle nie chce zeby bylo tak nadzgane w jednym rogu ze neonek sie nawet nie przedrze a na srodku pusto, pozatym w kokosie siedzi Pani kakadu i jak jej zaslonie widok to zdechnie z glodu bo sie nie obudzi na sniadanie hehe :)ale z drugiej strony musze i tak ta roslinke na głownym planie ktora wypuscila lodyge wysoko do gory poucinac i ja tez gdzies wcisnac w czwartek nastepna podmiana to wykorzystam to co mi narysowalas zobaczymy jak to bedzie :) zrobie fotki i sami ocenicie zawsze potem mozna wrocic do sterej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechal do mnie brat z lustrzanka i cyknałem sobie zdjecie mojego akwa wyglada o niebo lepiej niz moją marna cyfrówka oto fotka :

Dołączona grafika

 

EDIT

 

Oto ostatnie wcielenie mojego akwarium przed jutrzejsza wymiana żwirku który dzisiaj skrupulatnie płukałem i gotowałem , sorry za słabą jakość zdjecia ale aparat pożyczyłem i zrobiłem telefonem jutro wrzucę fotkę z nowym wystrojem :) pozdro

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...