Skocz do zawartości

Krewetka filtrująca


fazinsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem do swojego 30l akwa krewetkę filtrującą. Cały czas siedzi między grzałką a filtrem. Zauważyłem, że bojownik się jeży gdy jest w pobliżu...Co im jest? Nie ma szans żeby się polubili ??

 

Atreyu: No nie bardzo pasuje to do działu "Rybki". Przenoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fazinsk fajnie by było jak byś napisał co to za filtrująca krewetka jest, mamy dostępne 3 "modele" krewetek filtrujących.

 

1. Atya Gabonensis (Vampire Shrimp) - dorasta do 15 cm, bardzo terytorialna, całkiem niezgrabna i ogólnie czołg

Dołączona grafika

 

2. Atyopsis Moluccensis (Bamboo Shrimp) - dorasta do 10 cm

Dołączona grafika

(fotka kradziona)

 

3. Atyopsis Pilipes - wielkości Amano, wygląda jak Amano z parasolkami

Dołączona grafika

(kradziona fotka KuMaKa)

 

Powiedz proszę która z wymienionych krewetek masz?

 

Sam posiadam 12 szt Atya Gabonensis, najmniejsza ma około 4 cm, największa około 13 cm, zbiornik o wymiarach dna 100 cm x 40 cm, żyją sobie we względnej zgodzie, czasem tylko walcząc o jakiś tam wybrany kawałek podłoża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Atya Gabonensis (Vampire Shrimp) - dorasta do 15 cm, bardzo terytorialna, całkiem niezgrabna i ogólnie czołg

 

 

Sam posiadam 12 szt Atya Gabonensis, najmniejsza ma około 4 cm, największa około 13 cm, zbiornik o wymiarach dna 100 cm x 40 cm, żyją sobie we względnej zgodzie, czasem tylko walcząc o jakiś tam wybrany kawałek podłoża.

Swoja wypowiedzią zaprzeczasz sam sobie najpierw agresywne później nie :?:

 

Słabe źródło informacji .Wbrew temu na jaką wygląda (na groźną ;)) są to b. spokojne krewetki nadające się akwarium towarzyskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo

Swoja wypowiedzią zaprzeczasz sam sobie najpierw agresywne później nie :?:

Nigdzie nie napisałem że są agresywne, są terytorialne, czasem jak mają fazę potrafią przesunąć "ogonem" całe podłoże z miejsca w którym się znajdują aby przepędzić nieproszonego gościa. Tak wyglądają walki tych potworów. Zdarzało im się zmieniać cały wystrój wnętrza właśnie w ten sposób, przestawiać kamienie, wyrywać rośliny. Przy podłożu Aqua Substrat II miałem wiecznie mętną wodę. Obserwuję swoje potwory już 5 rok i nadal potrafią mnie zadziwić.

 

Słabe źródło informacji.

Pomyliłeś wątki. To nie jest topic informacyjny o wybranym "modelu" krewetki, jak również nie jest to post z taką informacją. Zdjęcia i charakterystyka została zamieszczona w celu ułatwienia odpowiedzi autorowi topica. Nie widzę tu podstaw do powyższego stwierdzenia.

 

Jako moderator zapewne wiesz że Twoja wypowiedź w tym topicu łapie się pod pojęcie spamu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi już o jakiekolwiek spamy to podaj mi gdzie :?:

 

 

 

 

 

Model to może być samochodu lub inne rzeczy martwej .

 

A co do zdjęć to podaj skąd skopiowane oraz moje pytanie brzmi czy posiadasz zgodę na ich kopiowanie jeżeli nie to jet właśnie naruszenie zasad i kończy się ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczyna się tu robić straszny offtop.

Jeżeli chodzi już o jakiekolwiek spamy to podaj mi gdzie :?:

Pominę milczeniem tę wypowiedź.

Model to może być samochodu lub inne rzeczy martwej .

Nadal nic w temacie topiku, detali się czepiasz gdyż nie za bardzo masz do czego.

A co do zdjęć to podaj skąd skopiowane

http://www.google.pl

oraz moje pytanie brzmi czy posiadasz zgodę na ich kopiowanie

Oczywiście że nie posiadam zgody, czy inaczej pisał bym że kradzione.

jeżeli nie to jet właśnie naruszenie zasad i kończy się ostrzeżeniem.

Jesteś jak polski policjant, wiesz co powinieneś zrobić ale tego nie robisz. Intrygujące, a może to nasza narodowa przypadłość.

 

Przejdźmy do kwestii którą poruszyłeś. Hipotetycznie mam pozwolenie o które pytasz i co dalej? Obawiam się że ustna zgoda nie będzie dla Ciebie zadowalająca gdyż w regulaminie stoi napisane że ma być to zgodna na piśmie. Czyli strona udzielająca zgody, udziela zgody stronie potrzebującej tej zgody, komplet danych personalnych, pesel, nip, wiadomo jak to w umowie użyczenia. I tu jest zong mały. Jak ja mam to zaprezentować? Ustawa o ochrona danych osobowych nie pozwala mi przedstawić tej deklaracji woli nikomu poza wyznaczonymi organami. Czyli nie chcę żebyś wiedział gdzie mieszkam oraz gdzie mieszka autor zdjęć.

Tyle w kwestii wyjaśnień.

 

HINT:

W prawie autorskim jest takie coś jak "Zakres własnego użytku osobistego". polecam zapoznać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...