Skocz do zawartości

[112] Malawi


White Pearl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Po przestawieniu kamieni ,pyski bądą zestresowane więc za bardzo nie licz na to że będą pływać po całym baniaku .Roślinki może vallisineria lub kryptokoryna,woda twarda możesz mieć problem z okrzemkami

Już się o tym dowiedziałem w praktyce, zachowują się tak samo :P A okrzemki to naturalne zjawisko w malawi, mam i nie przeszkadzają mi.

Trudno, żeby w malawi była miękka woda ;)

 

Jakoś nie podoba mi się nigdy takie nienaturalne ułożenie kamieni ;) Postaraj się ich może nie ustawiać w "budki" ;)

Tak jak pisałem, kamienie będą zmienione i nie będzie żadnych "budek" :D Zdjęcia w przyszłym tygodniu po zmianach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak pisałem, zagościły u mnie Sauloski :) Kamieni nie zmieniałem, bo jednak ładnie tutaj pasują, jedynie trochę inaczej je ustawiłem. Rybki ogólnie są odważne, nie chowają się. Bez porównania z poprzednimi :lol: Dodaję dwie fotki nie najlepszej jakości, ale nie potrafię porządnie ustawić swojej cyfrówki :roll:

Z oświetleniem dziennym (zdjęcie dzisiejsze):

Dołączona grafika

 

Z podświetlonym tłem (poranne i wieczorne; zdjęcie sprzed kilku dni):

Dołączona grafika

 

Oceniajcie i komentujcie, może coś zmienić :lol::?: A może jakaś roślinka :aniol_diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Miło mi, że ktoś jeszcze tutaj zagląda, zmotywowałeś mnie do dodania aktualnego zdjęcia :) Sorry za zacieki, ale to pomiędzy tylną szybą a tłem, nie chciało mi się już tego rozwalać :P Tak jak napisałeś, tak zrobiłem już jakiś czas temu. Dodałem więcej kamieni i wstawiłem roślinkę, lecz nie bardzo chce rosnąć :P A karmię spiruliną w płatkach, w tabletkach, jakąś mieszanką płatków no-name i czasami larwami wodzienia. Obsada 1+4 Saulosi :)

Dołączona grafika

Podoba się :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Właśnie zauważyłem pod kamykiem ukrywające się dwa maluszki, dosłownie 0,5 centymetrowe, bez żadnej opieki ze strony matki, widocznie je zgubiła. Aż się zdziwiłem, że udało im się przeżyć. Jutro muszę jak najszybciej kotnik kupić, aby ich dorosłe nie pożarły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Właśnie zauważyłem pod kamykiem ukrywające się dwa maluszki, dosłownie 0,5 centymetrowe, bez żadnej opieki ze strony matki, widocznie je zgubiła. Aż się zdziwiłem, że udało im się przeżyć. Jutro muszę jak najszybciej kotnik kupić, aby ich dorosłe nie pożarły :roll:

No ładnie, zostałeś tatusiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No wlasnie, po co Ci one? Ja mam 2+4, wszystkie inkubuja. Mam je odlawiac? i co potem.. wlasnie mam akwarium z 10 pyskami i nie wiem co z nimi zrobic. Jak na malawi wg mnie male to akwarium masz a co do roslinki pytam z ciekawosci bo podobno tylko anubias daje rade po czym i tak traci na "urodzie" i laduje w koszu, po drugie woda nie jest wzbogacana zadnymi nawozami wiec nasze wody to zabójstwo dla roslin. Pytam bo na zdjeciu ladnie sie prezentowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...