Skocz do zawartości

[112] Malawi


White Pearl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Otóż chciałem Was się poradzić, jaki kolor tła pasowałby do mojego akwarium? Te granatowe musiałem wyrzucić, bo pomarszczyło się od wody, niechcący zalałem je :P Teraz kupię folię samoprzylepną, tylko jaki kolor? Taki sam jak był, czy jakiś inny? Poradźcie, proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, że nie ma się co nimi przejmować? Nie są groźne dla ryb?

Mam problem z podłożem, ponieważ moje rybki strasznie brudzą, a na piasku wszystko w oczy kole. Wczoraj czyściłem dno, a dzisiaj znowu jest pełno kupek... Trochę denerwuje mnie to ciągłe odmulanie co 2 dni, bo chyba powinno się to robić rzadziej... :shock: Jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki polecacie filtr wewnętrzny do 112-stki ? Mam już kubełek, ale według mnie potrzebny jest dodatkowo mechaniczny.

I jeszcze jedno pytanie. Co to za osad w rurce wylotu w kubełku? Nie wygląda to na glony, bo to jest białe... Jak ścisnę rurkę to wylatują przez deszczownię takie białe płatki, trochę brzydko to wygląda :/ Co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna malawka ci wyszła na początku yellowki u mnie też się bały światła i nie przyjmowały pokarmu tylko z dna jak coś spadło ale potem było normalnie

Cieszę się, że Ci się podoba :) Teraz już się nie boją i pokazują się w całej swojej okazałości. Większość ma już około 3cm :P

 

Konkretnej nazwy filtra ci nie podam ,ale przy takim obłożeniu dna kamieniami coś o przepływie 1000-1200l/h lepiej miec zapas jeśli chodzi o przepływ

Okey, ale patrzyłem na alleDROGO i na przykład Fan-3 ma około 750l/h. Jeśli to ma być czysto mechaniczny filtr, to nie bardzo wiem jaki do około 100zł :/ Chyba, że Turbofilter 1100 albo Unifilter 1000? Jak myślicie? Coś jeszcze czytałem o głowicy? Ale nie wiem, o co w tym chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aquael turbo filter 1100 lub aquaszut 750 z droższych- fluval 3 lub 4 większy przepływ lub blumodular

Okey, dzieki bardzo. Muszę przemyśleć ten zakup między Turbo 1100 a Aqua Szut'em. Tylko ja już mam kubełek, więc filtracja biologiczna zapewniona. A Turbo ma dodatkowo miejsce na takie media, więc można wsadzić do niego grys koralowy do zwiększenia PH. Dobry pomysł :lol: ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...