Jump to content

Ile krewetek w akwa 25 l ?


Cloe
 Share

Recommended Posts

Tzn. ile mogę trzymać w takim litrażu, żeby było w sam raz :) nie patrzcie na mój podpis (liczebność ryb xd), bo zamierzam wybrać: albo gupiki, albo krewecie... A co najważniejsze - zmienić ich liczebność ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja zaczynałam od 20 szt. (red cherry i babaulti) A jak się rozmnożyły i się zrobiło tłoczno to maluchy rozdawałam/sprzedawałam. Teraz mam około 50-60 sztuk maleństw, ale powoli likwiduję krewetkarium.

Link to comment
Share on other sites

myślę ze spokojnie możesz trzymać z 20 sztuk a do podpisu to gupik to bardzo łatwa ryba w hodowli wiec ... i masz za duża liczbę gupików w akwarium to raczej nie jesteś za dobra w hodowaniu tych ryb szkoda mi ich raczej

Link to comment
Share on other sites

Nie oceniaj, bo nie wiesz. To, że mam ich dużo, nie świadczy źle o mnie, tylko o tym, że te ryby bardzo szybko się rozmnażają. Staram się je oddawać na bieżąco. Więc lepiej oszczędź sobie takich komentarzy, tym bardziej, że mówiłam na poczatku, aby tego nie krytykować.

 

Mandy29, dzięki wielkie :) mam nadzieję, że krewecie teź bd miała komu oddać jakby co ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie oceniaj, bo nie wiesz. To, że mam ich dużo, nie świadczy źle o mnie, tylko o tym, że te ryby bardzo szybko się rozmnażają.

no ale przyjdzie taki specjalista i co zrobisz? Zaraz wleci następny i powie że w ogóle za małe akwarium\, a jeszcze jeden lepszy co powie że w 112L trzymać można 20neonków i harem molinezji.

 

specjalistów tu nie brakuje

 

Tzn. ile mogę trzymać w takim litrażu, żeby było w sam raz

myśle że 15 było by w sam raz. później i tak się tego narobi i chyba ja bym nie trzymał więcej niż 15sztuk ale to twoje akwaiurm i rób co uważasz. Ale dla innych tak przerybisz i tak.
Link to comment
Share on other sites

xD. Wiem, co to oznacza "szybkie rozmnażanie", o tak :/ ... Gorzej jak nikt nie będzie chciał kreweci... Z tego, co zauważyłam, to krewetki (mam Amano) są bardziej odporniejsze od gupików, tzn. nie zauważyłam jeszcze, żeby któraś z nich chorowała.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...