Skocz do zawartości

[112L] CW


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Doszły 2 młode zbrojniki niebieskie- albinosy.

W tym tygodniu mam nadzieje miodówki pojadą do Sławka, a wleci 2+2 Cryptoheros myrnae

 

Wspominana myrnae - niestety nie zrobiłem zdjęcia z profilu

Dołączona grafika

 

Zbrojniki

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jak wylecą miodowe, to może mały re-aranż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dobra, baniak wygląda teraz tak.
Dojdzie jeszcze trochę molinezji (chyba z 2szt) i na tym kończymy grzebanie w baniaku.

Gluś - wiem, że to nie CA, ale w sumie on nie należy do żadnego biotopu, więc płakać nie będę...
p9050733.jpg

Molka
p9050737.jpg

p9050739.jpg

Baniaczek

p9050719.jpg

p9050718.jpg



Kolejna partia

p9050685.jpg

p9050682.jpg

p9030639.jpg

p9030638.jpg

p9030633.jpg

p9030624.jpg

p9050689.jpg

Z GÓRY MÓWIE, ŻE NIE ZEZWALAM NA KOPIOWANIE I UŻYWANIE MOICH ZDJĘĆ BEZ MOJEJ ZGODY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Opiszę tutaj swoją złość i zniechęcenie do ryb z rodzaju Cryptoheros.

Rybki są śliczne, ale to już któryś raz, jak zawiodłem się na tych rybach.

 

Aktualnie nie mam samych myrnae jak temat na to wskazuje, a 0+3 C. septemfasciatus i 3+0 C. myrnae.

Napisałem do wielu osób, w tym do firmy Aqua-tech z których podobno te ryby pochodzą. Zero odzewu, nawet nie potrafili napisać, że nie mają tego na składzie czy coś, tylko totalnie mnie olali...

 

Z związku z tym, że mam piękną żabienice, która jest w tym zbiorniku od kiedy go mam to nie chce jej sprzedawać/ wydawać czy co gorsza wyrzucać.

 

Jeżeli sprawa Cryptoherosów się nie wyklaruje ( niby parka nie złoży ikry, tylko bedzie tak tańcować kolejne tygodnie), to ryby po prostu sprzedam, a na nich miejsce wylądują pielęgniczki z Ameryki południowej.

 

Myślałem o zrobieniu biotopu Białych Wód z Apistogramma Hongsloi i dodaniem do nich N. anomala, jako ryby towarzyszące będą aktualnie mieszkające Ancitrusy sp. http://cichlidae.pl/showthread.php?tid= ... 10#pid3010

 

Do pielęgniczek dodałbym piękne stado jakiejś fajnej rybki i zostawiłbym wszystko w spokoju.

 

Dziś specjalnie wydałem całą pistie i chcę zapuścić limnobium w taki sposób, by korzenie dotykały praktycznie dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...