Skocz do zawartości

[112L] CW


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no - jak dla mnie twój najlepszy aranż jaki widziałam. Żabienica piękna. Pielęgnice z założenie póki co mnie nie pociągają, ale za to jak zwykle podoba mi się przyssawka tym razem w osobie białego Glusia. I po tej fotce zapragnęłam wejść w posiadanie takiego stwora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zawiodłem się na biotopie CA i żałuje sprzedazy A. multispinosus...

Jednakże to nie oznacza śmierci tego zbiornika. Odradza się on w formie biotopu, którego nigdy nie miałem, a mianowicie CW.

 

Planowana obsada to

 

A. hongloi 1+1/2 // N. anomala 1+1

Nannobrycon eques // Hemigrammus erythrozonus // Hyphessobrycon herbertaxelrodi

Corydoras paleatus

 

Zbiornik bardzo mi się podobał zaraz po stworzeniu aranżacji na ślepo i przy mętnej wodzie, ale po wyklarowaniu wody doszedłem do wniosku, że zdecydowanie musze dodać liści (wcześniej to było w planach, ale patrzac na zbiornik stało się to priorytetem), mchu i limnobium.

 

Ustawiłem tak filtr, by woda miała słaby, prawie niewyczuwalny prąd, gdyż zależy mi na długich korzeniach w/w limnnobium.

 

Chętnie przyjme ew. sugestie zmian aranżacji, jak i planowanej obsady rybnej.

 

Ahhh, ta głębia

Dołączona grafika

 

Baniak

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamut- dzięki

Skandal - większośc moich baniaków jest brzydka :D

 

Doszło dziś:

 

5szt C. paleatus - Boziu! Jak fajnie przypomnieć sobie jakie te ryby są cudowne!

10szt Hyphessobrycon herbertaxelrodi - chyba powiększe stado o kolejne 10 lub 5

 

Miały być N. anomala, ale dziś wykupili wszystkie, a gdy zobaczyłem A. agassizi, to jakiś koleś przede mną mimo moich próśb zostawienia jednej parki wykupił wszystkie pielęgniczki pod pretekstem, że ma 400L zbiornik i chce kope pielęgniczek...

 

Bystrzyki

Dołączona grafika

 

Prosiaczki

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

W zbiorniku wylądowało troche mchu, który zaczepiłem na 3 patyki. Liście dodam gdy bede miał pewność, że zamieszkają tutaj pielęgniczki. Korzeń się moczy, wiec niedługo bedzie leżał ładnie na dnie. Limnobium ruszyło, w końcu!

 

Edit: zapomniałem dodać, że planuje zmiane tła na gipsowe jak w mojej 200L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...