Jump to content

obsada akwarium 25l

Recommended Posts

Możesz kupić z 6 neonków innesa, bojka i 6 otosków jako sprzątający, do tego krewetki :)

tak tak otoski dorastają do 6 cm a ty chcesz władować tam aż 6 a na dodatek neony. Ciepło cię pozdrawiam.

wymiary30x20x20 sowietlenie standart zarowka 25 wat swiecowa,filterek z zestawu i grzalka tez macie jakis pomysl na obsade? moze jakis bojek,nie siedze w drobnicy a wiec nie wiem co tam wrzucic

Proponuje ci krewecie ale nie RC tylko jest mase innych odmian fakt że są drogie ale jaki efekt! Odsyłam na alledrogo,

Do tego endlerek 1+3 albo 4 samce i nic więcej tam nie wpakujesz kolego

A ten bojek to już przereklamowane jak dla mnie.

Chyba tylko w Twoim akwarium otoski dorastają do 6 cm! U moich znajomych mają ok 4 cm

No chociażby 4cm to weż sobie pomyśl wpuścić sześć ryb 4cm do akwarium 12 L.

Też widzę chcesz doradzić lecz ci to po prostu nie wychodzi i lepiej będzie jak przestaniesz pisać takie posty bo ktoś może wzorować się na twoich podpowiedziach i zrobi błąd.

Jeśli twoje akwa ma 25l to popraw temat.Ja już teraz nie wiem jakiej jest pojemności i nie wiem co ci doradzić.Raz jest 12,raz 25...

Jeśli to 12 to wsadź kilka roślinek i ślimaka.

Jeśli 25 no to już jest większe pole do popisu.Krewety,Endlerki,Drobniczki...Jest tyle rybek,które dorastają max do 2,5cm,jest w czym wybierać.

Chyba ma na myśli, że 25 l.

Z tyloma, to nic nie zwojujesz - tak jak ja ;) lepiej załóż sobie krewetkarium, co sama zamierzam w niedługim czasie zrobić, bo trochu się nazbierało tu tego tałatajstwa ;) ;p