Jump to content

Co z tą rybą?

pika
 Share

Recommended Posts

Mam 120l.(chyba miała, jastem dziewczyną), atakuje je pyskiem w bok ciała, odseparowałam go. Zagryzł 1 dorosłą pomarańczową samiczkę i jedną żółtą!(miały już młodę) Co ja mam robić?

Albo pozbądź się agresywnej rybki albo spróbuj odłowić ja na 15 minut do słoika. Nakarm resztę ryb jak tamte zjedzą wpuść wtedy ta agresywną z powrotem do akwarium. Słyszałem gdzieś że to czasem działa. Jeśli nie zadziała pozbądź się agresora bo reszta ryb popadnie w psychozę strachu (nie żart:).

Jakieś ponad 10lat temu też myślałem że jak rybkę ukarzę odławiając ją na godzinę czy cały dzień to rybka dostanie karę i będzie grzeczna :D Niestety nigdy taka forma resocjalizacji nie poskutkowała...

Uwierz,to nie działa,pozbądź się tego samca.

Jakieś ponad 10lat temu też myślałem że jak rybkę ukarzę odławiając ją na godzinę czy cały dzień to rybka dostanie karę i będzie grzeczna :D Niestety nigdy taka forma resocjalizacji nie poskutkowała...

Uwierz,to nie działa,pozbądź się tego samca.

Nie no stary....nie bądźmy infantylni:) Ja tylko słyszałem że gdzieś tam ktoś tak zrobił i podziałało:) Zawsze można próbować. Tak jak napisałem wyżej - najlepiej oddzielić ja od reszty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...