Jump to content
Sign in to follow this  
thomasse

jakie tło

Recommended Posts

Mam akwa 112l. i tło błekitnoniebieskie z roślinkami było dołączone do zestawu z jakim kupiłam akwarium. Czytałam gdzieś, że tło powinno być ciemne czarne lub granatowe, czy to prawda? Dlaczego? A może macie inne pomysły na tło?

kolor czy tekstura tła powinno być dobrane to typu akva. do roślinnego pasuje tło z roślinkami a do akva z pielęgnicami tło z nadrukiem kamieni

Moim zdaniem najładniejsze są tła zrobione z pogniecionego czarnego brystolu ;), nadają takiej głębi.

zgadzam sie z pawłemhodowca i skierakiem sam mam tło z brystolu i jest 1000razy lepsze niz fototapeta

Za waszą namową zmieniłam tło na czarny bristol i rzeczywiście jest rewelacyjnie!!!!

Dzięki!!! :D

W jakim dziale na allegro można znaleźć bristol...sorki, ale jakoś nie mogę namierzyć :( a zastanawiam się nad zakupem do swojego akwa duuużego arkuszu granatowego lub czarnego bristolu.. może na jakichś innych stronach można zakupić online?

ps. Tu coś znalazłam - http://www.papiera4.pl/majestic-70x100- ... -3217.html , jak to się ma do akwarium...i w jakich jednostkach podany jest wymiar? 70x100 cm?

Ja kupiłam arkusz bristolu czarnego w sklepie papierniczym, do akwarium 112l.

no i bardzo dobrze z brystlu sa najlepsze tła albo tez jest ładne tłoo struktualne

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this