Jump to content

AQUAEL FILTR FAN 1 czy FAN 2

marcinoo006
 Share

Recommended Posts

Witam zmieniłem akwa na większe 98L 80x35x35 i moje pytanie jak w temacie który polecacie? W tej chwili mam ze starego akwarium filterek Dophin KF-350 ma wydajność 190l/h ale jest troche za słaby, chciałbym kupić AQUAEL FILTR FAN 1 lub FAN 2 co polecacie pozdrawiam.

Jakoś mnie nie przekonuje ten filtr AQUA SZUT FILTR TURBO N 550 chyba że się mylę. Ma ktoś taki filterek albo może jakiś inny? kupiłem jakoś 2tygodnie temu taki filtr http://allegro.pl/filtr-wewnetrzny-1200 ... 72835.html ale popełniłem ogromny błąd bo mi sie spieszyło i nie spojrzałem na parametry, teraz leży w szafie a z woda przy takim zbiorniku to masakra była

Ja mam w takim akwa jak Twoje AQUA SZUT 750 i jest za mocny(dobrze,że ma regulację),więc myślę,że 550 będzie O.K.

Z drugiej strony w 126L mam FAN 1,wyrabia,ale co tydzień do mycia.

Gdybym miał wybierać,patrząc na klarowność wody,wybrał bym mocniejszą wersję FAN-a.

ale kaskadę wieszasz na akwarium... chyba znajdziesz te 10 cm..

po za tym przy różnicy ceny osobiście polecam kaskadę FZN3 - zawsze można przykręcić...

a miałam FANa 2 w akwa 60L i większego badziewia w życiu nie widziałam... masakra jakaś (z tym, że nie wykluczam, że trafiłam na jakiś uszkodzony egzemplarz).. musiałam dokupić kolejny filtr (Turbo 350 Aquaela) i też takie badziewie, że szok ;/ nie polecam żadnego.. kup sobie kaskadę.. nie dość, że nie zajmie Ci miejsca w akwa to jeszcze nie będzie to takie badziewie jak te filtry wewnętrzne...

sam już nie wiem, szkoda mi pokrywy żeby ja kroic

chłopie

W akwarium 112L mam fan-3 woda kryształ pomagam czasami fan-2 lecz juz tego nie robie bo woda non stop jest idealna.

w akwarium 54L fan-1 i jest wystarczający! Nie kupuj 2 do takiego akwarium bo nie dość że większy to jeszcze pralka gwarantowana i nie wymądrzajcie się tu bo tak jest.

Ktoś pisał nawet że w swoim 126L ma fana 1 i mu wyrabia więc polecam ci osobiście fana 1. zakręcasz napowietrzacz i nie słychać NIC powtarzam NIC!

Nie kupuj 2 do takiego akwarium bo nie dość że większy to jeszcze pralka gwarantowana i nie wymądrzajcie się tu bo tak jest.

Hmmm akwaria wielkością macie podobne.....u ciebie chodzi fan-3 i pralki nie masz......to dla czego gwarantujesz mu wichurę w akwarium przy fanie-2 i polecasz dużo za mały typ fan-1 :roll:

Jeśli koniecznie zależy ci na wewnętrznym to kupuj fana-3 modele fan-1,2 będą za mało wydajne.

Ktoś pisał nawet że w swoim 126L ma fana 1 i mu wyrabia

Ja jestem niedowiarkiem pokarz mi temat z tym baniakiem ;)

Nie kupuj 2 do takiego akwarium bo nie dość że większy to jeszcze pralka gwarantowana i nie wymądrzajcie się tu bo tak jest.

Hmmm akwaria wielkością macie podobne.....u ciebie chodzi fan-3 i pralki nie masz......to dla czego gwarantujesz mu wichurę w akwarium przy fanie-2 i polecasz dużo za mały typ fan-1 :roll:

Jeśli koniecznie zależy ci na wewnętrznym to kupuj fana-3 modele fan-1,2 będą za mało wydajne.

Ktoś pisał nawet że w swoim 126L ma fana 1 i mu wyrabia

Ja jestem niedowiarkiem pokarz mi temat z tym baniakiem ;)

boże kochany ! :D czytałem jeden post a odpowiadam na drugi :D

Wbiłem sobie w głowę że ma baniak 54 litry bo gdzieś wcześniej takiego posta czytałem.

Oczywiście do jego zbiornika fan-2 przepraszam jeszcze raz.

a co do fan-1 w 126 lirach to przejrzyj temat jeszcze raz bo w tym temacie to napisał:D

o masakra ale wymiana zdań :) wiec co jak co ale chyba zostanę przy fan2 i co najwyżej scisze go do minumu jak będzie wirek w środku... a powietrze jak sobie bombelkuje to mi nie przeszkadza lepiej się wtedy śpi :) (jak nad strumykiem)

Oczywiście fan-2 koniec tematu :)

A reguluj sobie go przez powietrze bo ta regulacja przepływu za dużo nie daje :)

Temat myślę do zamknięcia.(zawsze chciałem to napisać)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...