Skocz do zawartości

AQUAEL FILTR FAN 1 czy FAN 2


marcinoo006
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mnie nie przekonuje ten filtr AQUA SZUT FILTR TURBO N 550 chyba że się mylę. Ma ktoś taki filterek albo może jakiś inny? kupiłem jakoś 2tygodnie temu taki filtr http://allegro.pl/filtr-wewnetrzny-1200 ... 72835.html ale popełniłem ogromny błąd bo mi sie spieszyło i nie spojrzałem na parametry, teraz leży w szafie a z woda przy takim zbiorniku to masakra była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kaskadę wieszasz na akwarium... chyba znajdziesz te 10 cm..

po za tym przy różnicy ceny osobiście polecam kaskadę FZN3 - zawsze można przykręcić...

a miałam FANa 2 w akwa 60L i większego badziewia w życiu nie widziałam... masakra jakaś (z tym, że nie wykluczam, że trafiłam na jakiś uszkodzony egzemplarz).. musiałam dokupić kolejny filtr (Turbo 350 Aquaela) i też takie badziewie, że szok ;/ nie polecam żadnego.. kup sobie kaskadę.. nie dość, że nie zajmie Ci miejsca w akwa to jeszcze nie będzie to takie badziewie jak te filtry wewnętrzne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem, szkoda mi pokrywy żeby ja kroic

chłopie

 

 

W akwarium 112L mam fan-3 woda kryształ pomagam czasami fan-2 lecz juz tego nie robie bo woda non stop jest idealna.

w akwarium 54L fan-1 i jest wystarczający! Nie kupuj 2 do takiego akwarium bo nie dość że większy to jeszcze pralka gwarantowana i nie wymądrzajcie się tu bo tak jest.

 

Ktoś pisał nawet że w swoim 126L ma fana 1 i mu wyrabia więc polecam ci osobiście fana 1. zakręcasz napowietrzacz i nie słychać NIC powtarzam NIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj 2 do takiego akwarium bo nie dość że większy to jeszcze pralka gwarantowana i nie wymądrzajcie się tu bo tak jest.

 

Hmmm akwaria wielkością macie podobne.....u ciebie chodzi fan-3 i pralki nie masz......to dla czego gwarantujesz mu wichurę w akwarium przy fanie-2 i polecasz dużo za mały typ fan-1 :roll:

Jeśli koniecznie zależy ci na wewnętrznym to kupuj fana-3 modele fan-1,2 będą za mało wydajne.

Ktoś pisał nawet że w swoim 126L ma fana 1 i mu wyrabia

Ja jestem niedowiarkiem pokarz mi temat z tym baniakiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj 2 do takiego akwarium bo nie dość że większy to jeszcze pralka gwarantowana i nie wymądrzajcie się tu bo tak jest.

 

Hmmm akwaria wielkością macie podobne.....u ciebie chodzi fan-3 i pralki nie masz......to dla czego gwarantujesz mu wichurę w akwarium przy fanie-2 i polecasz dużo za mały typ fan-1 :roll:

Jeśli koniecznie zależy ci na wewnętrznym to kupuj fana-3 modele fan-1,2 będą za mało wydajne.

Ktoś pisał nawet że w swoim 126L ma fana 1 i mu wyrabia

Ja jestem niedowiarkiem pokarz mi temat z tym baniakiem ;)

boże kochany ! :D czytałem jeden post a odpowiadam na drugi :D

Wbiłem sobie w głowę że ma baniak 54 litry bo gdzieś wcześniej takiego posta czytałem.

Oczywiście do jego zbiornika fan-2 przepraszam jeszcze raz.

 

a co do fan-1 w 126 lirach to przejrzyj temat jeszcze raz bo w tym temacie to napisał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masakra ale wymiana zdań :) wiec co jak co ale chyba zostanę przy fan2 i co najwyżej scisze go do minumu jak będzie wirek w środku... a powietrze jak sobie bombelkuje to mi nie przeszkadza lepiej się wtedy śpi :) (jak nad strumykiem)

Oczywiście fan-2 koniec tematu :)

 

A reguluj sobie go przez powietrze bo ta regulacja przepływu za dużo nie daje :)

 

Temat myślę do zamknięcia.(zawsze chciałem to napisać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...