Skocz do zawartości

Która kaskada lepsza?


Letys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Do zbiornika 30l lepsza będzie kaskada FZN-1 czy może FZN-2? Różnica w cenie niewielka. Tylko, że zastanawiam się czy FZN-2 nie zrobi mi pralki w tak małym zbiorniku. W sumie to producent umieszcza w 30l już nawet FZN-3 ale to w przypadku morskiego zestawu a ja poszukuję czegoś do słodkowodnego. Co Waszym zdaniem będzie lepsze? Jak już wspomniałem cena nie robi mi różnicy, a chciałbym uzyskać jak najlepszy efekt. I zależnie od tego jaki filtr byście wybrali jaki zestaw wkładów proponujecie? Poł na pół gąbka z ceramiką czy może coś innego? Ma to być jedyny filtr w tym zbiorniku.

 

Czekam na propozycje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam w 25l FZN-1 i przy najniższych obrotach jest ok, nawet można by zwiększyć leciutko i będzie też dobrze. Na pewno w FZN-2 więcej miejsca na wkłady, więc to duży plus. Chyba bym się zdecydowała na dwójkę do 30l. Ja póki co mam tylko gąbkę, ale planuję kupić ceramikę. Jeszcze się nie zastanawiałam ile jej a ile gąbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam w 25l FZN-1 i przy najniższych obrotach jest ok, nawet można by zwiększyć leciutko i będzie też dobrze. Na pewno w FZN-2 więcej miejsca na wkłady, więc to duży plus. Chyba bym się zdecydowała na dwójkę do 30l. Ja póki co mam tylko gąbkę, ale planuję kupić ceramikę. Jeszcze się nie zastanawiałam ile jej a ile gąbki.

 

Myślę,że warto dać pół na pól,tzn ceramikę na dno do połowy na wierzch gąbkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...