Skocz do zawartości

film białkowy a dojrzewanie akwarium


togaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy normalnym zjawiskiem w dojrzewającym od tygodnia baniaczku jest film białkowy?

 

początkowo był niewielki - rozproszyłem go przez odpowiednie ustawienie wylotu filtra, pojawił się niestety znów. Nie będę miał w akwarium rybek które go likwidują, ręczne usuwanie też ponoć nie jest skuteczne. Czy jest szansa iż po zakończeniu etapu dojrzewania problem zniknie?

 

i w jakim stopniu może to być szkodliwe do przyszłych domowników?

 

zbiornik 54 litry, testów jeszcze nie robiłem, czekam na przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy normalnym zjawiskiem w dojrzewającym od tygodnia baniaczku jest film białkowy?

 

początkowo był niewielki - rozproszyłem go przez odpowiednie ustawienie wylotu filtra, pojawił się niestety znów. Nie będę miał w akwarium rybek które go likwidują, ręczne usuwanie też ponoć nie jest skuteczne. Czy jest szansa iż po zakończeniu etapu dojrzewania problem zniknie?

 

i w jakim stopniu może to być szkodliwe do przyszłych domowników?

 

zbiornik 54 litry, testów jeszcze nie robiłem, czekam na przesyłkę

 

mam taki sam zbiornik i taki sam kłopocik ale już po panice :D

 

wszystko powoli znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam zbiornik i taki sam kłopocik ale już po panice :D

 

wszystko powoli znika

no to mnie trochę uspokoiłeś:) generalnie na razie to się pogarsza - wygląda to jak ropa tłuszcz na wodzie... A panika mała z mojej strony gdyż 1 raz zakładam zbiornik jak należy:) poprzednie 3 bez tego forum i nie czekałem ani dnia z wpuszczaniem rybek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...