Skocz do zawartości

PRZECIWNICY KUL WPISUJCIE SIE !!!


qba_selby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak , nie mam uzupełnionego profilu ponieważ jestem w trakcie zmiany obsady w tej chwili mam :

4 x Neon Innesa ( tylko te pozostały z większej grupy )

2 x Kirysek spiżowy

2 x Kirysek albinos

2 x Kirysek plamisty ( chyba )

4 x gupik

2 x sumek szklisty

2 x Ramirezy

1 X glonojad malutki

4 X zwinniki

2 x krewetki Red oraz jedna filtrująca

 

Większość już znalazła dom i zamierzam pozostać jedynie przy Kiryskach ale z jednego gatunku, neonkach w większej ilości oraz dwóch parkach Ramirezek . No i krewetkach. Jak tylko zrobię porządek u siebie to dam zdjęcie i dokładna PORZĄDNĄ obsadę.

Co do sklepu w M1 to rzeczywiście ceny są kosmiczne kupowałam u nich krewetkę filtrującą za którą zapłaciłam 26 zł , a w innym sklepach widziałam najwyżej po 15 zł .

Jednak najbardziej bulwersuje mnie fakt trzymania tych bojowników - mają tyle zbiorników...Czy nie można tego procederu jakoś zaskarżyć ? Przecież to ewidentne męczenie żywych stworzeń .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czesc wlasnie ogladalem filmiki ktore podala wilczyca wiec mowie tak...

film nr.2 wlascicielka tej rybki jest szmata...(przepraszam moderatorze poniewaz mi sie serce kraja jak ogladam ten film...)

fim nr.3 :evil::cry: oni sa morderacami!!! oni sa po*******

film nr.4 wlascicielka nawet nie zareagowala!!

reszte filmow nie kometowac bo bym musial tutaj uzywac przydkich slow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość pawelhodowca

Chociaż nie piszę nic na tym forum już długo, chcę powiedzieć że widać postępy w sprawie bojowników, które w sklepach we Wrocławiu są trzymane w miniaturowych kostkach. zawsze lepsze niż w kubku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw kulom i podobnymi pomysłami przedstawicieli handlowych którzy sprzedając godzą się i rozpowszechniają złe przeznaczenie tego typu zbiorników oraz wspierają złe traktowanie zwierząt i nie dbają o prawidłowe zasady i wizerunek hodowli zwierząt, byle się sprzedawało ... oraz NIE pomysłodawcom wprowadzenia złych materiałów do nieodpowiedniej branży.

 

NO [ang.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę sobie kupić kulę, a dokładniej kielich :) Tak 0,5-1 litr :) Będzie w czym piwo pić :P

 

Żadnych ryb czy innych żywych zwierzaków w kulach... ale można ładnie obsadzić sztucznymi roślinkami i wrzucić kolorowy żwirek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...