Skocz do zawartości

PRZECIWNICY KUL WPISUJCIE SIE !!!


qba_selby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj gadałem z sąsiadem bo chce mu akwa założyć i co powiedziała jego żona?

"kula wystarczy"

jak to usłyszałem myślałem że ją zamorduje, moja starsza powiedziała jej żeby sama łeb tam wsadziła xD

mam nadzieję że jak już kupią kule to tylko na roślinki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj gadałem z sąsiadem bo chce mu akwa założyć i co powiedziała jego żona?

"kula wystarczy"

jak to usłyszałem myślałem że ją zamorduje, moja starsza powiedziała jej żeby sama łeb tam wsadziła xD

mam nadzieję że jak już kupią kule to tylko na roślinki :P

 

U mnie tak było z Babcią, Ale jak jej powiedziałem co to kula robi rybkom, to zrezygnowała i kupiła 25l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedna rzecz ,wiele osób wypisuje tu, kulom nie! a sami posiadają nie wiele większe zbiorniki ,więc czy zbiorniki do 25l nie są prostokątnymi kulami???obsadzanymi różnymi obsadami niewłaściwych gatunków ryb :(:(:( ps PROSZĘ WSZYSTKICH O UZUPEŁNIANIE PROFILU,WIELE RZECZY TO UŁATWI ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej przeciwnicy, moze odpowiecie mi na pytanie?

 

A mnie zastanawia kwestia akwariów profilowanych. Przecież przednia szyba jakby nie było też jest zaokrąglona, a narożne? Tym bardziej... I to nie szkodzi na wzrok a kula tak? Hm...

Dołączam się do pytania bo sam mam Akwa profilowane i może szkodzę swoim rybką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej przeciwnicy, moze odpowiecie mi na pytanie?

 

A mnie zastanawia kwestia akwariów profilowanych. Przecież przednia szyba jakby nie było też jest zaokrąglona, a narożne? Tym bardziej... I to nie szkodzi na wzrok a kula tak? Hm...

Dołączam się do pytania bo sam mam Akwa profilowane i może szkodzę swoim rybką ?

w akwariach profilowanych używane jest szkło ciągnięte i prasowane (troszkę zniekształca i powiększa)a w kulach dmuchane więc jak w wazonie i okrągłe zniekształca i tu leży przyczyna ;););) takie me skromne zdanie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

Moim zdaniem w akwa profilowanych "zaokrąglenie" jest rozłożone po całóej długości akwarium i pod niewielką kątem... w kuli nie dość że przecz całość to jeszcze w górę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

To już bardziej podobne do kuli, łuk jest zaokrąglony bardziej niż w profilowanym, ale są też akwa narożne w kształcie trójkąta z prostą przednią ścianą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat powinien być przeniesiony do "Rozmowy o wszystkim i o niczym" moim zdaniem.

A moim zdaniem Twoj post jest zbedny...:D

Mod: Post nie jest zbedny bo temat zostal przeniesiony. Teraz twoj jest zbedny :P

 

 

Po 3 tygodniach przenosic temat...??? kotek a nie Mod z Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem zwolenniczką kul.

Wszystko to prawda, że ani one szczególnie urokliwe, bo co tam wstawić można, ani dla rybek dobre...

Tylko w takim razie dlaczego w sklepach zoologicznych w dlaszym ciągu je sprzedają??

I wciskają welony, bojowniki... O zgrozo! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się z wami podzielić takimi o to filmikami. Przed chwila się natknęłam na nie.

 

--- To już jest schizma.

http://www.youtube.com/watch?v=Hb-B-nKe ... re=related --- Nie ma co płakać będzie nowa w kuli.

--- Ta ryba pokazuje jak jej bardzo jest źle.

--- Następne cierpienia ryb.

--- To mnie rozwaliło.

---- LooooL

--- Bez jaj ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie ryb w akwarium w odpowiednich warunkach to nie przestępstwo ,a do tego człowiek tak niszczy środowisko naturalne że prędzej czy później większość gatunków będzie na świecie tylko właśnie akwarystom . Wiem ze kupując ryby z odłowu przyczyniamy się właśnie wytępienie gatunków ze środowisk naturalnych ale te środowiska i tak są skazane na zagładę, nie teraz to później. A poza tym jeśli udaje się hodowcą rozmnożyć ryby w odpowiednich warunkach to nikt już ich nie odławia ze środowiska naturalnego . Proste prawda. A więc sumując trzymać ryby trzeba jak najbardziej , a kule co tu gadać tylko dobrze prowadzone mogą być domem dla ryb. To nie wina samej kuli tylko ludzi którzy wpuszczają tam nie odpowiednie ryby i nie odpowiednio urządzają zbiorniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...