Jump to content
Sign in to follow this  
qba_selby

PRZECIWNICY KUL WPISUJCIE SIE !!!

Recommended Posts

no ja mysle ze to ładnie by wygladało ^^ ale jednokolorowy piasek... np zielony ... jasniejszy od kaktusa ... ^^ efekt super :D

Z mojej kuli był jeden pożytek: wsypanie 70 kolorowych kulkowych gum i 3 prezerwatywy i to był prezent dla kolegi na 18 - stke ;) i to gumy i to gumy :D

Ja na początku miałem kule a w niej parkę bojowników, a kiedy wpuściłem je do dużego akwarium to oszalały: tłukły głowami o szyby i cały czas głupiały, w końcu zdechły.

Przylaczam sie do was :)

kulom nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem za !!! A jeszcze bardziej mnie irytują bojowniki trzymane w plastikowych kubeczkach... :evil:

Chodzi mi oczywiście o sklepy w których są tak trzymane... bo mam nadzieje że w domu nikt tak ich nie przetrzymuje...

Bojowniki są trzymane w kubeczkach ponieważ są tak agresywne , że nie mogą być trzymane każdy osobno 1 w akwarium z innymi rybkami. Te które są w akwariach to są z tych łagodniejszych.

Jestem przeciwny trzymania ryb w kulach i małych akwariach. Wielu ludzi trzyma ryby w większych akwariach ale ich warunki są nieraz gorsze od tych w kuli. Wedłu mnie to trochę bicie głową w mur taka akcja, ale zawsze warto próbować.

Przykład tego co napisałem wyżej-Galeria Zdjęć, zdjęcie "Nasz Gacek".

Oczywiście popieram wszystkie postulaty przeciw kulom,

Dodałbym od siebie jeszcze stanowcze NIE dla wraków statków,samolotów,zamków i innych pierdół nie związanych z naturalnym środowiskiem,a umieszczanych w baniaczkach

Oczywiście popieram wszystkie postulaty przeciw kulom,

Dodałbym od siebie jeszcze stanowcze NIE dla wraków statków,samolotów,zamków i innych pierdół nie związanych z naturalnym środowiskiem,a umieszczanych w baniaczkach

to już kwestia gustu, ale sam jestem przeciwny :!:

jednakże te "pierdoły" to na pewno mniejsze zło niż kula :mrgreen:

a czasem dają schronienie słabszym rybom :idea:

Co do tych wraków statków itp. to rybom to nie szkodzi, a nawet jest to dobre dla ryb, ale mi się nie podobają takie ozdoby.

Guest pawelhodowca

Ja jestem przeciwnikiem kul :!:

P.S. Miałem kiedyś kulę a w niej bojka... :cry: kula szybko się zbiła... nigdy nie popełnię już tego błędu ;)

Jak kuzyn kupował sobie bojownika, kazałem mu kopić małe akwarium bo chciał kulę...

"LEPSZE MAŁE AKWA NIŻ DUŻA KULA, KULĄ MÓWIMY NIE"

kulom mówimy nie, ale przyznam sie ze jak byłem mały gówniaz to w 5l trzymałem 2 welony

kula ma jedną zaletę....

Rybki nie sr*ją po kątach....

pozdrawiam...

A mnie zastanawia kwestia akwariów profilowanych. Przecież przednia szyba jakby nie było też jest zaokrąglona, a narożne? Tym bardziej... I to nie szkodzi na wzrok a kula tak? Hm...

Temat bez sensu, co to da że ktoś się wpisze ??? Za chwilę powstanie temat: przeciwnicy zameczków wpisujcie się itd.

Dokładnie :) Nosiłem się z zamiarem napisania tego jakiś czas temu, ale stwierdziłem, że za chwile mnie zjadą ;-) Bo właściwie co to da, że się tutaj wpiszę? Wycofają ze sprzedaży kule? Niestety nie. A zwolennicy kul nawet tu nie zajrzą. Takie pisanie dla pisania.

Ja na tę chwilę odprawiłem gości, więc jestem ten teges i se trochę po zrzędzę, a co raz się żyje :mrgreen:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this