Skocz do zawartości

PRZECIWNICY KUL WPISUJCIE SIE !!!


qba_selby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdeklarowanym przeciwnikiem kul. Nie musze chyba juz wyjasniac dlaczego :D Na temat kulek zostalo juz napisane chyba wszystko. Coraz czesciej pojawia sie ostatnimi czasy temat kuli i trzymanych w niej rybek. KULOM MOWIMY NIE!!!! `Wpisujcie sie :D

 

Spodobalo mi sie kilka pomyslow na wykorzystanie kuli, np. na zbieranie miedziakow:D, albo przerobienie na swiecznik. Macie jeszcze jakies oryginalne propozycje na wykorzystanie KUL...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

KULOM MÓWIMY NIE!!!! młodzi akwaryści nie wiedza o kulach że kule często doprowadzają do choroby oczu u rybek spowodowanych przez zniekształceniem szkła a powinni poszukać zanim rodzice,,lub sami,, zakupią rybkę i kule z tego co widzę są droższe od aqua o tej samej pojemności a z tego co wiemy o dużo gorsze dla naszych podopiecznych..

 

 

:!::!::!::!::!: KULOM MÓWIMY NIE :!::!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem za

Ktoś chce trzymać rybkę w kuli to ma takie prawo a tu znaleźli się obrońcy zwierząt z bożej łaski,i martwią się że choroby oczów ryby dostają haha.Gdybyście byli takimi obrońcami zwierząt to byście nie więzili ryb w akwa

Nie chodzi już nawet o te choroby. Ale czy rybka dobrze się czuje w 5l kuli? Kule są małe... A ludzie pchają tam ogrom rybek bo myslą, że tak jest dobrze. Do tego w większości zoologicznych (nie mówię o wszystkich) doradzają kule aby tylko je sprzedać a inni myślą, że tak jest dobrze i kupują po 10 rybek albo jedną welonke która skarłowacieje. A potem myślą o ta welonka czuje się samotna trzeba jej dokupić towarzystwo i kupują następną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienicie świata tyle wam powiem. Ktoś trzyma rybę w kuli to niech sobie trzyma co wam do tego ? Jedną małą rybka będziecie się przejmowali a tu np. wilki znowu zostały odstrzelone. Znowu ktoś podpalił psa. A kota przejechał. Tyle zwierząt ginie i nic na to nie poradzicie. Nie wycofają kul z produkcji z tego samego powodu co nie wycofają papierosów.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie w Polsce :(. Słyszałam, że w jakimś tam kraju (nie pamiętam jakim) wycofano kule z produkcji. Jest to możliwe ale pewnie nie u nas. Ja staram się pomagać zwierzętom. Może nie zbawie całego świata ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzątka.

Co jeszcze do kul to nie jestem tak do nich strasznie wrogo nastawiona gdyby było większe. A to są kilku litrowe zbiorniczki które nienadają się na bojka a co tu już mówić o welonkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już trzymamy ryby w akwariach postarajmy się im stworzyć jak najlepsze warunki,niestety stereotyp że ryby a szczególnie welony trzyma się w kulach wpajany jest nam od początku już w bajkach... Okrucieństwo ludzkie nie zna granic,szczerze to mam wrażenie że Hitler dwa razy lepiej traktował więźniów niż ludzie przed wigilią karpie, to przecież okrucieństwo nie do wyobrażenia jeśli pomyślimy co one przeżywają tuż przed śmiercią a my się cieszymy i tyle mówimy o łasce i jacy to dobrzy nie jesteśmy HIPOKRYZJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Istnieją dwie nieskończoności,wszechświat i ludzka głupota".Co do pierwszego moge się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrażam się,no może zbyt ostro,ale napewno traktował w ten sam sposób co my karpie.Wiem dobrze co ten psychol wyczyniał i wiem co my robimy tym rybą tuż przed wigilią,to samo tyczy się kul itd...

na naszej klasie jest profil takiego debila,polecam obejżeć tą fotke

http://nasza-klasa.pl/profile/14552959/gallery/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrażam się,no może zbyt ostro,ale napewno traktował w ten sam sposób co my karpie.Wiem dobrze co ten psychol wyczyniał i wiem co my robimy tym rybą tuż przed wigilią,to samo tyczy się kul itd...

na naszej klasie jest profil takiego debila,polecam obejżeć tą fotke

http://nasza-klasa.pl/profile/14552959/gallery/1

oł fuck :/

A kuli zabronili sprzedawać we włoszech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz ktos zalozyl taki temat to wtrace rozmowe podslyszana w zoologicznym. Pani nakupila gupikow, neonkow, platek, mieczykow, skalarow oraz molinezji do swojego 112 litrowego akwarium.

Pani: - Czy moge je wpuscic do swojej papuziej?

Ekspedientka: - Nie moze pani - to za male rybki. Papuzia je zje.

Pani: - W takim razie wloze papuzia do kuli.

Ekspedientka: - :shock: yyyy :shock: nie mozna trzymac tej ryby w malym akwarium a tymbardziej w kuli :shock:

Pani: - Bedzie tam sama to bedzie jej dobrze. Kula ma az 10 litrow :D

Myslalam ze sie utopie w ktoryms z akwariow jak to uslyszalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...