Skocz do zawartości

Trzciniak kamikadze


SeBoLaS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dziś zaszła smutna historia a mianowicie w nocy wyskoczył mi z akwarium trzciniak ale nie mam pojęcia którędy bo otwór na kable w pokrywie był zabezpieczony a martwa rybka rano leżała na wprost akwarium.Jak myślcię którędy mógł wyskoczyć.Przez zamkniętą pokrywę?? Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przecież oczywiste są dwa warianty.

 

Pierwszy wariant: otworzy klapkę od karmienia, wyszedł na pokrywę, zamkną za sobą klapkę i zeskoczył z akwa na ziemię.

Drugi wariant: wyszedł przez szybę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyglądnij się pokrywie. Czy przylega ściśle do akwa. Zobacz gdzie masz jakie przerwy. Tamtędy się wydostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie porobić sobie jaja to na ulice trolle... jest konkretny temat i na niego proszę o konkretną odpowiedz a nie te głupie nic nie wnoszące docinki. A jak się nie podoba tematyka forum to przenieść się na inne

 

:arrow: po pierwsze chyba jesteśmy trochę dłużej tu od ciebie i nie jest to wyjaśnione co się stało z twoja ryba jak masz szczelny baniak to jak wylazła (wyskoczyła )

 

 

:arrow: po drugie za trole dostajesz ostrzeżenie :twisted:

 

:arrow: po trzecieSpam czyli:

- pisane tylko po to by nabić sobie licznik.

- pisane bez większego sensu.

- nie wnoszące niczego do omawianego tematu.

4.1. Wszelkie konflikty zaistniałe pomiędzy użytkownikami forum należy rozwiązywać wyłącznie przez kontakt PW. Forum, nie jest miejscem do awantur. i to kolejne ostrzeżenie :twisted:

 

:arrow: . A jak się nie podoba tematyka forum to przenieść się na inne ( chyba sobie żartujesz) :aniol_diabel:

 

 

:arrow: skoro nie wiesz jak ryba się wydobyła z akwarium to skąd mamy my to wiedzieć . Nie mamy szklanej kuli :zamieszany:

 

ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie porobić sobie jaja to na ulice trolle... jest konkretny temat i na niego proszę o konkretną odpowiedz a nie te głupie nic nie wnoszące docinki. A jak się nie podoba tematyka forum to przenieść się na inne

 

No to szukaj w odpowiedzi na stronie www.cudaodręki.pl

 

Wybacz kolego, ale jak nie ma żadnych "dziur" miedzy pokrywą a szkłem to jak mogła wylecieć ryba z akwa. Mi kiedyś wyszedł plecostomus przez niewielki (jak mi sie wydawało) otwór przy przykrytym akwarium.

 

Drugi wariant, robiłeś coś przy akwa dzień wcześniej i wtedy Ci zwiał.

 

A za nazwanie kogoś trollem, to można na ulicy po dziobie zarwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę ale raczej nie ma możliwości, żeby trzciniak wyskoczył z akwarium...Sam mam 2 takie ryby i jeszcze nigdy nie widziałem, żeby skakały. Raczej wygramolił się po czymś. A co do drogi ucieczki to przecież nie przeniknął przez pokrywę...na pewno masz jakiś niewielki nawet otwór. Trzciniak ma to do siebie, że wszędzie się wciśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...