Skocz do zawartości

molinezja rodzi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się was zapytac czy jest możliwe żeby molinezja przerwała poród bo od jakiegoś czasu podejrzewałem że jest w ciąży no i przed_chwilą ją tak obserwowałem i dziwnie się zaczeła wyginac ukryta w roślinach, złapałem ją w ten całyu podbierak i w tym samym czasie urodziła jedną małą. przerzuciłem ją do kotnika i od 10 min nic się nie urodziło. co o tym myślicie?

EDIT:

 

teraz zaczyna rodzic co kilka minut jedną :D

 

mod: naucz się w końcu edytować postyy!

 

no ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręć filmik:) Troszkę jej się chyba śpieszy z małymi. Moja gupiczka rodziła za każdym razem w nocy albo nad ranem. Raz udało mi się to obserwować. Akurat szykowałam się rano do pracy. Co prawda dużo nie widziałam bo jeszcze ciemno trochę było, ale i tak to robi wrażenie. Powodzenia z maluchami :)

 

PS. Proszę sklej oba posty razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmyy,też tak miałem ale na 100% nie moge tego stwierdzić ponieważ nie obserwowałem akwa24na dobę i nie mam pewności czy w tym czasie nie zjadła jakiegoś,poza tym bardziej nazwał bym to długim porodem bo nie wydaje mi się żeby jakieś stworzenie mogło by odstawić poród od tak na dajmy na to dwa dni póżniej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu długo rodzi. Powiem tak rybka między rodzeniem jednej rybki a drugiej ma mały odpoczynek. Jest to dla niej wielki wysiłek. Nie wyżuci z siebie wszystkich rybek za jednym razem. Ale oczywiście nie jest możliwe też to, że na przykład jedną rybkę urodzi w poniedziałek a drugą w sobotę xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noto gratuluje :) czekamy na zdjecia mlodych. Tak kochani to mozliwe zeby np. minelo kilka godzin pomiedzy porodem.

Mialem taka sytuacje kiedy to o 9 rano urodzilo sie pare sztuk pozniej przez caly dzien nic, a reszta w nastepnym dniu.

Jest to możliwe przedwczoraj wieczorem wyłapałem w aqua 4 szt a wczoraj dzięki poradą fiwusa w kotniku 75 młodych molinezji i co jest to możliwe!!!!post-982-13685154219424_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze jest to mozliwe poniewaz jak ja kupowalam samice mieczyka olbrzymia co sie okazalo w domu to zdazyla kikla mlodych w worku okocic to co odrazu ja dalam do kotnika i co ...i echo dopiero po kilku dniach wydala mlode,wydala 67szt.albo wydawala mlode po troszku i ja tego nie widzialam albo sadzac po ilosci mlodych po dlugim czasie.ile taka samica wielka moze wydac mlodych?teraz ma prawie 17 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam dwie samice molinezji i jakos tak sie zdarzylo ze przedwczoraj jedna sie wykocila (13 mlodych) a wczoraj druga (40mlodych) taka rozbieznosc liczebna jest spowodowana rozmiarami samic, No coz mam sporo mlodych teraz na dodatek kilka dni wczesniej wykocila sie samica gupika. mam nie zle przedszkole ;p a moze pokazac wlasciciel tematu jak duze sa juz jego malenstwa??

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...