Skocz do zawartości

Problem z P. Szmaragdową!!


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moją ukochaną samiczką.

Niestety nie mogę dodać zdjęcia o co mi chodzi, bo nie mam możliwości jego zrobienia.

Problemem jest to, że w okolicach odbytu ryby łuski są białawe, ryba nie jest zainteresowana jedzeniem, coraz rzadziej pływa, a dziś widziałem ją tylko w pozycji odpoczywającej na dnie, leząc na brzuchu.

 

Pokarm- Generalnie karmiłem mrożonkami typu ochotka, wodzień oraz serca + sporadycznie kurczak, z suchych to były cichlid & arowana, a od jakiegoś czasu zacząłem karmić pokarmami dla pielęgnic z filrmy HIKARI

- CICHLID GOLD

- CICHLID STAPLE

 

Woda - Generalnie parametrów nie mierzyłem ostatnio, ale nic nie wskazuje by było coś nie tak z wodą, ponieważ inne ryby czują się wyśmienicie.

 

Ryby- prócz tej samicy jest jeszcze samiec, 2 severumy i h. multispinosa oraz A. Sajica (te 2 ostatnie to chwilowo) + sumowate

 

Filtracja - dobra, woda kryształ - JBL e900

 

Temp - 25*C

 

Wymiary zbiornika - 110x55x47 - niedługo będzie już 200x50x50, ale wątpie żeby problem wynikał z wielkości zbiornika.

 

Możliwe, że ryba po prostu nie była przyzwyczajona do nowego pokarmu HIKARI i jej zaszkodziło ?

 

Niestety nie miałem nigdy takiej sytuacji, a na rybie bardzo mi zależy, dlatego prosiłbym o diagnoze.

 

Pley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...