Jump to content

jakie akwarium z narożnych - pilne


Recommended Posts

witam

 

Chcieliśmy z mężem kupić akwarium ok 100-120 prostokątne ..inne się nie mieściłoby na szafkę ale stwierdziliśmy, że rybki jakie chcemy mieć powinny mieć więcej miejsca..mamy wolny narożnik w pokoju i poważnie się zastanawiamy nad akwarium narożnym z szafką..niestety najwięcej w ofercie jest profilowanych...nam jednak podoba się proste czy dobrze się upieramy czy profilowane będzie ok ? litraż od 210 do 350l ..prosiłabym również o pomoc w dobrze rybek marzą nam się pyszczaki na białym, dolomitowym podłożu wśród wapieni z min ilością roślin .....

Link to comment
Share on other sites

witam

 

Chcielismy z mężem kupić akwarium ok 100-120 prostokątne ..inne się nie mieściłoby na szafkę // litraż od 210 do 350l

Z tego co jest w temacie napisane trudno sie domyśleć, że takie małe wymiary. No to nie ma wyboru jak zdecydować się na narożnikowe akwarium.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Hmmm....

Powiem tak. W 99% znajdziesz narożne profilowane.

Plusy tego rozwiązania są takie, że masz od razu pokrywę itp.

 

Jeżeli chciałabyś miec z prostą szybą to znalezienie takiego graniczy z cudem. Musielibyście zamawiać u szklarza. Tylko wtedy wiąże się to z robieniem własnoręcznie pokrywy do tego zbiornika.

 

Wydaje mi się, że kupno standardowego narożnego nie jest złym wyjściem. Normalne akwarium profilowane a akwarium narożne dają różne odczucia. W normalnym profilu jest to porażka moim zdaniem. W narożnym ujdzie w tłoku.

Gdzies w galeriach było kilka narożnych zbiorników.

 

Edit:

viewtopic.php?f=22&t=13081

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...