Skocz do zawartości

Molinezja balonowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pokaż zdjęcie jej jakieś to Ci powiem czy jest czy nie, po nich wbrew pozorom wcale nie jest tak trudno poznać. A czy ktos z Was może wie, czy to możliwe żeby od balonowej molinezji były też małe nie balonowe?? bo niektóre mają takie brzuszki odstające i sa przezroczysto białe- jak matka- ona taka bardziej srebrna a inne brzuszków nie mają i robią się czarne... kupiłam ją w zoologiku jak była już w ciąży i pływała z black molly ta balonówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie na temat ciąży i rodzenia molinezji black molly. Otóż wczoraj moja molly zaczeła rodzić urodziła zaledwie 4 małe rybki i na tym koniec, rybka jest w kotniku nie bylo możliwości aby rybki przedostały sie do główniego zbiornika. dzisiaj mija już 2 dzień odkąd ryba jest w kotniku i nadal nic, czyżby to koniec więce nie będzie miała?? :?: . Z góry dziękuje za odpowiedzi. pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia ona jest na pewno w ciąży ale nie powiem Ci ile zostało- moja wyglądała identycznie a rodzić zaczęła w akwarium, nie przenosiłam jej do kotnika bo to nie potrzebny stres wyławiałam rybki i wrzucałam je do kotnika a samica została w akwa.

 

Moja balonówka po porodzie wygląda tak:

post-8156-13685162124569_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...